PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=831129}
3,4 13 363
oceny
3,4 10 1 13363
1,9 13
ocen krytyków
Fighter
powrót do forum filmu Fighter

Poszłem z kobitką , bawiliśmy się klawo, nie rzałuje.

Mazsarpaz

Rzałuj, żę nie masz słownika xD

Yeti_11

No właśnie. Ale to typowe konto opłacone przez producenta

Mazsarpaz

Na następnym filmie odrzaluj i kup sobie słownik

dejvidos

Nie wiem po co odpisywać nie na temat i cisnąć komuś - ludzie tak robią, bo są żałośni!
Zamiast napisać coś od siebie na temat filmu. kub do jakiego innego filmu można go porównać.
Boże co za ludzie co za naród!!!

Conti10

Naród polski i pisownia polska, na szczęście jeszcze.

Mazsarpaz

Jeśli ktoś kto pisze "rzałuje" poleca film to już wiem, że film jest poniżej dna

michalje

A jak pisze "poszłem" to wiem, że miał blisko do kina.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Mazsarpaz

A jak dla mnie to czyste trololo. Śmierdzi wykalkulowaniem na kilometr. Jeszcze z tym Majchrzakiem w avatarze. Oby trolololo dla śmichu, a nie trolololo dystrybutora, który w ten mało subtelny sposób chce zademonstrować dla kogo przeznaczony jest ten film.

Mazsarpaz

A tych wszystkich, którzy posiadają słowniki, proszę o sprawdzenie znaczenia wyrazu "ironia". Gość tym wpisem podsumował komu ten film będzie się podobał i chyba do kogo jest adresowany

kurynio

nie, to nie byla ironia. Sprawdz inne jego oceny:)

ocenił(a) film na 3
Mazsarpaz

myślę, ze dla tak "wytrawnego" widza to mógłbyś aż nazbyt ambitny film, takie wzniesienie się na wyżyny pomiędzy TTV a jakimś meczem

Mazsarpaz

gnije że to ewidentny troll, a polaczki cisną w komciach, że koleś nie ma słownika. no beka

ocenił(a) film na 1
Mazsarpaz

Kup słownik gamoniu

ocenił(a) film na 1
Mazsarpaz

Trololo

Mazsarpaz

następnym razem wybierzcie się do szkoły.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones