PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=831129}
3,4 13 484
oceny
3,4 10 1 13484
1,9 13
ocen krytyków
Fighter
powrót do forum filmu Fighter

Nie wiem jak wypadł Roznerski ale z tego co słyszałem Stramowski ćwiczył do tej roli 1, 5 roku. Na plakacie trochę wygląda szczupło , zobaczymy jak pozostałe kwestie związane nie tylko z sylwetką czyli poruszanie się po ringu, zadawanie ciosów. Aktorsko taka gra to chyba level wyżej niż jakiś tam dialog.

k_rol_k

Dużo zależy też od tego jak to zostało nakręcone. Bo co z tego, że miałby wszystko ogarnięte jak reżyser nie potrafiłby tego odpowiednio nakręcić, by wszystko odpowiednio i przejrzyście pokazać.

PanKracjusz

Myślę, że o stronę graficzno- zdjęciową nie powinniśmy się martwić, bo za kamerą stoi one and only Arkadiusz Tomiak, który sprawił zdjęcia do wielu udanych produkcji.

k_rol_k

Czyli grę aktorską będziemy oceniać dwojako ;) Zwiastun naprawdę nie wygląda najgorzej i nutę dobrą dobrali, tym bardziej z oceną czekam na premierę.

k_rol_k

szczerze to jestem ciekawa, co z tego wyjdzie. Wydaje mi się, że Starmowski jest w swoim żywiole. Zawsze było u niego widać, że dba o sylwetkę. Liczę, że aktorsko też się w tym filmie obroni ;)

LAURA_38

Najlepiej byłoby utrzymać balans między aktorstwem(fightingiem) a dialogiem. Nie oglądają wcześniej filmu, nie będę oceniać.

k_rol_k

Ciekawe połączenie walki i aktorstwa, może być ciekawie. Mam nadzieję, że jednak aktorstwo nie zejdzie na dalszy plan.

k_rol_k

Myślę, że dla Stramowskiego to coś wiecej niz tylko rola. Jak slyszeliście ten film to wczesniej miała byc Klatka. Coś tam nie wyszło, (pewnie kasa hehe) i Stramowskiemu i Warnke podziękowali. Byly w necie opinie ze to przez kase ale byly ze niby on słabo grał. Wiec miał coś moim zdaniem do udowodnienia tym filmem. Dodatkowo jego żona ktora juz nie gra w Fighterze zgoliła włosy..... To musiało ich mocno zaboleć.

filMiro

Klatka nie wyszła bo szefostwo KSW wystawiło producentów.

k_rol_k

Biorąc pod uwagę wagę w której panowie występują, to boks jest takim sportem gdzie większość zawodników jest szczupłych.

ocenił(a) film na 1
k_rol_k

Też cię podnieca Stramowski?

k_rol_k

Nieraz trudniej jest zagrać "jakiś tam dialog" niż przygotować się do roli boksera, ćwicząc. Każdy może sobie ćwiczyć i zobaczy efekty, prędzej czy później, a ikry aktorskiej nie da się nauczyć. Także żaden to wyczyn wyćwiczyć się do roli. Godne pochwały, dla zdrowia, wyglądu i tak dalej słuszne, wskazuje na szacunek dla roli, lecz jednak aktorstwo to gra na scenie, przed kamerą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones