PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=831129}
3,4 13 484
oceny
3,4 10 1 13484
1,9 13
ocen krytyków
Fighter
powrót do forum filmu Fighter

Kompletnie nie rozumiem, dlaczego wszyscy zajęli się porównywaniem tego filmu do innych produkcji. A co za tym idzie - niekoniecznie dobrze uzasadnioną krytyką.
Mamy tu spoko dramat osadzony w sportowym wątku i sporo emocji, a do tego dobrze przygotowanych głównych bohaterów, Widać, że dali z siebie wszystko i ja jako widz, doceniam to. No i Roznerski... nie kojarzyłem go z takimi rolami, a podołał! To wielki plus moim zdaniem. Dobra obsada, dobre nazwiska, dobre sceny z ringu. Ja jestem na tak, bo to coś nowego i to polskie kino naprawdę idzie w dobrą stronę.

mikolajmiki

No cóż polskie filmy są krytykowane właśnie dlatego że sa polskie, bo trudno jest znaleźć konstruktywną krytykę. Co do filmu nie ma co porównywać z innymi, każdy jest inny. Ja się bardziej cieszę, że dostałem film na poziomie ze sportowym duchem, a takich właśnie mi brakuje. Roznerski i Stramowski pokazali jak trzeba się przygotować do roli.

mikolajmiki

Ofensywa trwa.Muszę was zmartwić, pojawiły się pierwsze recenzje.A tak dobrze szło....

mikolajmiki

Mój kumpel ostatnio powiedział, że Piotrek Stramowski to dobry aktor i tak serio jest, wróżę mu dobrą drogę, Fighter dał mu pozytywnego kopa, czekam na dalsze role.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones