PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10014053}
6,5 2 496
ocen
6,5 10 1 2496
4,5 11
ocen krytyków
Figurant
powrót do forum filmu Figurant

Film jest piekny wizualnie i daje do myślenia. Oglądasz z zaciekawienim, dobrze oprawodzona fabuła, są emocje, jest ciekawość co dalej. Zdecydowanie polecam

ocenił(a) film na 9
nowas1912

Muszę przyznać, ze ja tez jestem pod wrażeniem. Film oceniłam na mocne 9, wlasnie ze względów wizualnych(taki film to rzadkość w polskim kinie) i za fabułę.

cynaminek

gdzie udalo Ci siie obejrzec przed premiera? pytam z ciekawosci

ocenił(a) film na 9
agacia1992

Na oficjalnej premierze w Złotych Tarasach:)

nowas1912

To jest zdecydowanie dobry film, moje klimaty. Obsada została idealnie dobrana i dobrze się go oglądało. Wciągnął mnie od samego początku.

ocenił(a) film na 9
nowas1912

Szedłem do kina w sumie bez żadnego wyobrażenia o tym filmie, a wyszedłem totalnie pod wrażeniem. Aż dziwne, że jakoś nie jest o nim bardzo głośno, bo jest naprawdę mega. Trzyma w napięciu, a z drugiej strony jest taki wyważony i zmusza do refleksji

panpankracy1

Trzyma w napieciu, nieprawdaz? Swietny kawal kina

nowas1912

Najbardziej cieszy ta czarno biala kreacja i obsada - na plusik

ocenił(a) film na 9
Betty_Lou

Kocham czarno-biale filmy. Zazwyczaj mają niepowtarzalny klimat i tak też jest w tym przypadku :)

nowas1912

wizualnie to jest perelka - swietnie sie to ogladalo

ocenił(a) film na 9
maksymilian_pankiewicz

To prawda, ktoś zadbał o walor estetyczny.

maksymilian_pankiewicz

Zgadzam się w stu procentach. Bardzo dobry film. Obsada i fabuła pierwsza klasa.

nowas1912

Tematyka jest poważna, ale film sam w sobie wciąga i posiada ciekawy klimat. Kostiumy, obsada oraz scenariusz - wszystko zostałe przemyślane i dopracowane. Dałam wysoką ocenę, ponieważ po prostu ma coś w sobie.

nowas1912

Przyjaciel, z którym byłem mówił, że daje 7/10, ode mnie jest 8. Dawno nie widziałem tak ciekawego i artystycznego podejścia do fabuły w polskim kinie. Film, ponieważ oparty jest na faktach dla mnie przynajmniej zyskuje na wartości i dlatego polecam. Nie zawiodłem się.

nowas1912

Zgadzam się. Pełen emocji, przemyślany i wspaniale nakręcony film. Oprócz trzymającej w niepewności fabule bardzo podobały mi się kadry, muzyka i zdjęcia do filmu.

ocenił(a) film na 9
Joasha99

Kadry, muzyka, scenografia, klimat. Wszystko jest w tym filmie dopracowane

panpankracy1

Udało im sie stworzyć taki klimat, którego nie czułam w innych filmach z tego okresu.

ocenił(a) film na 9
nowas1912

Dawno nie widziałam tak dobrego polskiego filmu, jestem mile zaskoczona!

nowas1912

Jest to niewatpliwie wizualna perelka wsrod polskiego kina. Cos jak Ida :)

nowas1912

Same here. Bardzo dobrze sie oglada takie artystyczne kino przez duze K.

ocenił(a) film na 9
nowas1912

Bardzo dobry film. Zdecydowanie jeden z lepszych w polskim kinie od lat

ocenił(a) film na 9
nowas1912

Historia oparta na faktach, która trzyma w napięciu, świetna obsada i dopracowany film w najdrobniejszych detalach. Zdecydowanie warto obejrzeć Figuranta na dużym ekranie.

ocenił(a) film na 9
nowas1912

Zgadzam się. Wyszłam z kina pod ogromnym wrażeniem. To taki film, który zostaje w człowieku na dłużej. No i jest pięknie zrobiony

ocenił(a) film na 9
nowas1912

Film na faktach. Historia mocna, ale takie to były czasy, więc np. młodzi widzowie powinni obejrzeć. Ja wyszłam z kina pod ogromnym wrażeniem

nowas1912

erekcja katola :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones