PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10014053}
6,5 2 494
oceny
6,5 10 1 2494
4,5 11
ocen krytyków
Figurant
powrót do forum filmu Figurant

Czarno-białe zdjęcia robią robotę!!! Czuć klimat tamtych lat. Sama historia też mega wciąga. Idźcie zobaczyć co robi z człowiekiem nienawiść

julpas201

Uwielbiam czarno - biale filmy! Czekam na ten film i mam nadzieje, ze spelni oczekiwania

agacia1992

Pieknie oglada sie te obrazy, kadry sa wspaniale przygotowane, a historia... Porywajaca od poczatku do konca

ocenił(a) film na 10
agacia1992

Film przerasta moje oczekiwania, jestem zachwycony

agacia1992

Same here. Bardzo dobrze sie oglada takie artystyczne kino przez duze K.

julpas201

Nienawiść potrafi zniszczyć człowieka, niesamowite uczucie, które niewiadomo dlaczego w człowieku się pojawia. Trzeba umieć z tym walczyć i rozpoznać dobrą drogę. Na taki polski film nie liczyłem, a dostałem. Polecam ;)

ocenił(a) film na 9
swierszczykad

Ja również jestem pozytywnie zaskoczony i cieszy mnie to, że w Polsce powstają dobre filmy. Figurant pobudził moją głowę oraz ścisnął mnie za serce i o to chodzi!

ocenił(a) film na 9
julpas201

Bardzo, naprawdę bardzo dobry film. Nie spodziwewałam się, że będę pod takim wrażeniem.

pumeksx

dlatego dziwi mnie to, ze tak bez echa przeszedl ten film

ocenił(a) film na 9
biernas_89

No właśnie to jest dość zaskakujące, bo film jest perełką, a jakoś niewiele o nim słychać

ocenił(a) film na 8
pumeksx

Po prostu jest to piękny film z bardzo dobrą fabułą. Figurant przerósł moje oczekiwania.

julpas201

to zdecydowanie mocny punkt tego filmu + oczywiscie scenariusz i dobor glownego aktora

julpas201

Film jak i zdjęcia mają niepowtarzalny klimat. Co do filmu to może się wydawać, że jak jest to poważna tematyka to będzie nudno przynajmniej momentami, ale ja osobiście jestem pod wrażeniem. Bardzo dobry film. Zdjęcia również mnie zachwyciły. Idealnie oddają powagę chwili.

julpas201

Zakładałam, że będzie ciekawy i się nie zawiodłam. Lubię dramaty z elementami intryg i tajemnic, a dodatkowy plus jeszcze jak jest oparty na faktach. Dałam wysoką ocenę, poszłabym ponownie.

julpas201

Czarno-białe filmy są specyficzne. Nie ma aż tak wielu bodźców więc można się skupić bardziej na fabule i wrażeniach ogólnych. Mi się podobał. Zdjęcia też są świetne.

julpas201

Ciekawy i wciągający polski film. Bardzo dobrze przedstawiono historię, która oparta jest na faktach.

ocenił(a) film na 9
julpas201

Świetny film. Fabuła, klimat, nastrój, aktorzy dobrani bardzo dobrze. Dla mnie bomba, że nie w nim opatrzonych twarzy

ocenił(a) film na 9
panpankracy1

Zgadzam się. Zagrali młodzi, utalentowani aktorzy. Już znani ze swoich dokonań, ale jednak nie wyskakują ci z lodówki i to jest ogromny plus tego filmu

julpas201

Ktos miał swietny pomysł z tymi czarno- białymi kadrami, ma to duzy wpływ na odbor filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones