PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10014053}
6,5 2 496
ocen
6,5 10 1 2496
4,5 11
ocen krytyków
Figurant
powrót do forum filmu Figurant

Jest to jakaś szansa dla polskiego kina. Super.

faccnt304

Zapowiada sie kino akcji, ze sznytem artystycznego kina, super

faccnt304

coraz wicej powstaje takich filmow - dobrych, na naszym polskim rodzimym rynku

ocenił(a) film na 9
Betty_Lou

I ten film taki jest. Bardzo dobry :) Aż dziwi, że jakoś jest o nim cicho w mediach, bo to naprawdę perełka

faccnt304

mam nadzieje, ze utrzymamy te tendencje wzrostowa - tu, faktycznie, jest dobrze

ocenił(a) film na 9
maksymilian_pankiewicz

nie liczyłabym na to:) ten film to perełka w polskim kinie, niestety nie ma ich wiele.

Ola_witko_fw

Mimo wszystko warto trzymac kciuki bo film jest narawde dobry - swiezy

Ola_witko_fw

to prawda, ten film zdecydowanie wybija się wśród innych polskich filmów.

Ola_witko_fw

Racja. A co do filmu? Naprawde cudowna historia - wciagajaca od samego poczatku do konca. Polecam ten film kazdemu kinomaniakowi.

faccnt304

Zdecydowanie ciekawy, polski film. Nie widziałam ostatnio wielu dobrych polskich filmów, także tutaj jestem miło zaskoczona. Zwiastun przekonał mnie, że warto i się nie zawiodłam.

faccnt304

Wielkim fanem nie jestem takich filmów, jednak zwykle lubię kolorowe, ale ten o dziwo mi się podobał. Poszedłem za namową znajomych, więc moje oczekiwania praktycznie były zerowe. To chyba wyszło na plus, bo film mnie wciągnął i w sumie wcale się nie nudziłem. Generalnie dobry film. Nie żałuję kasy na bilet.

jerywons

Dokladnie. ja tez bylam na pokazei przedpremierowym i naprawde ciesze sie, ze doswiadczyla tego, czego doswiadczylam na pelnej sali kinowej.

ocenił(a) film na 9
faccnt304

Piękna podróż po tamtych czasach, sentymentalna... Kawał naszej historii. Myślę, że młodzież w ramach lekcji powinna wybrać się do kina.

ocenił(a) film na 9
faccnt304

Myślę, że powinna to być pozycja obowiązkowa szczególnie dla młodych ludzi, którzy nie żyli w czasach komunistycznych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones