PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10014053}
6,5 2 494
oceny
6,5 10 1 2494
4,5 11
ocen krytyków
Figurant
powrót do forum filmu Figurant

film mi sie podobal , zupelnie nie rozumiem opini krytykow . najlepszy ksiadz michal , piekna chodz troche smutna rola :) pozdrawiam !

ocenił(a) film na 10
faccnt309

krytycy czesto oceniaja filmy zupelnie niepochlebnie, nie to co zwykli widzowie

kamila_gryz

dokladnie tak,czesto te oceny sie nie pokrywaja

Betty_Lou

Naprawde cudowna historia - wciagajaca od samego poczatku do konca. Polecam ten film kazdemu kinomaniakowi.

faccnt309

krytyk krytykowi nie rowny :p jednak filmy powinne byc rpzede wszystkim oceniane przez widza

maksymilian_pankiewicz

mysle, ze wazniejsza jest ocena widza - filmy powinne byc keirowane do ogolu, a nie do jakis wazniakow

faccnt309

Ja uważam, że ocena powinna być przynajmniej średnio 7,5-8 ze względu na to, że scenariusz i fabuła są mega dopracowane. Film nie nudził, nie było zapychaczy, a obsada nie wyskakuje z lodówki.

annaporto

Zgadzam sie calkowicie. nie wiem, skad takie niskie oceny od krytykow.

ocenił(a) film na 9
annaporto

Dodatkowo piękna oprawa muzyczna, całe dopracowanie filmu realistycznie oddaje tamte czasy. Szkoda, że film ma niskie oceny, bo zdecydowanie zasługuje na więcej.

faccnt309

Gusta są różne ale też uważam, że Figurant powinien mieć wyższą ocenę. Jak dla mnie świetny polski film i to oparty na faktach.

ocenił(a) film na 9
faccnt309

Czasem trudno nadążyć za krytykami i ich tokiem myślenia. No i trzeba przyznać, że opinie "fachowców" często są skrajnie różne od tych "zwykłego" widza. Ja póki co spotykam się wyłącznie z pozytywnym odbiorem Figuranta. Sam uważam, że film jest świetny

ocenił(a) film na 9
faccnt309

Ja nie widziałam złych recenzji. Film jest może mało promowany (co w sumie dziwne), ale wszystkie recenzje jakie mi wpadły w oko byly bardzo dobre. Jak dla mnie film jest znakomity

Tola101

Czy agencje reklamowe, w których pracujecie chociaż dobrze płacą? Oceniacie praktycznie tylko polskie filmy (ale za to zawsze na 9 lub 10) lub oceny macie zakryte (za to konta profesjonalnie przygotowane.zawsze z miniaturką!). Wpisy praktycznie identyczne do różnych filmów, które oceniliście, że świetne, że warto pójść, żeby nie słuchać krytyków itp. Pisze nie tylko do Toli, ale i do panpankracego i Joasha99 nie tylko z resztą w tym wątku. Szerzej ten mechanizm promocji filmów w Internecie opisałem w komentarzu pod filmem Polowanie, gdzie wypowiada się i Tola i panpankracy i inne fejkowe konta. Choć tam budżet był mniejszy dopiero przy Figurancie widać wysyp takich kont i wpisów!

ocenił(a) film na 1
martinezowiec

To stała praktyka producenta/dystrybutora w przypadku polskich filmów.

ocenił(a) film na 1
faccnt309

Jeśli jest dobry to sam sie obroni. Osoby z produkcji nie muszą tłumnie zakładać nowych kont specjalnie, żeby piać z zachwytu i podbijać średnią.

faccnt309

A czemu miałbyś rozumieć? Musu nie ma. Ortografii też nie rozumiesz, choć to większy wstyd.

ocenił(a) film na 7
faccnt309

Jak nie rozumiesz? W 90% są skrzywieni światopoglądowo lewicowo. I nieobiektywni. Każdy film, który jest o katolicyzmie, a nie pokazuje w złym świetle, od razu mieszany z błotem.

ocenił(a) film na 8
faccnt309

Wystarczy poszukać, czemu takie niskie oceny towarzyszy.
Przecież to film także o S. B. 

ocenił(a) film na 7
faccnt309

Zobacz kto jest krytykami i jakie maja poglądy , to zrozumiesz ze sa chorzy ......

ocenił(a) film na 7
faccnt309

Czego się dziwisz? Ci krytycy to niewierzący ateiści

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones