PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106071}
7,1 233
oceny
7,1 10 1 233
Film życia Paweł i Ewa
powrót do forum filmu Film życia - Paweł i Ewa

Ja znam bohaterów tego filmu. Oni mieszkają obok mojego domu. Poprostu są mojimi sąsiadami. Mam ten film.

trawojad1

Cześć, jeśli wiesz, to napisz co po tych 15 latach się zmieniło. Jak potoczyły się losy ich synów? Cokolwiek.

FaNeil

Urodził im się syn Dominik ma teraz 13 lat. Tego syna im zabrali,bo Ewa(żona Pawła) odeszła od niego. Znalazła sobie innego faceta, ale ten też odszedł od niej. Paweł oddał dominika do adopcji. Niewiem gdzie teraz jest i czy wogóle żyje (zarówno Ewa jak i Dominik). Piotrek(najstarszy syn) pracuje dorywczo u okolicznych "znajomych". Łukasz nie pracuje bo jest niepełnosprawny. Ma rentę. Ciągnik sprzedali. Żyją teraz w trójkę (Paweł, Piotrek i Łukasz). Mają dwa samochody Fiat Cinquecento srebrny. Pole oddali w dzierżawę. Jeśli chcesz więcej to pisz ;)

trawojad1

jest sobota, 14 stycznia 2017 .właśnie oglądam...wzruszające...
I smutne i wesołe...
więc Ewa gdzieś , nie wiadomo gdzie ... ?
Niesamowite te długie kolczyki... :)
Na pewno mam w piwnicy jakies manele, , które by sie im przydały..., ale jak to zorganizować...eh.

murjad

też chciałbym im jakoś pomóc, najlepiej to w ogóle pojechałbym do nich i zobaczył czy Paweł nie zmienił podejścia do życia.

murjad

Ale ich już nie ma - w sensie, że nie są razem i może nikt tam wcale nie potrzebuje niczyjej pomocy. Skąd ta nadgorliwość i na siłę robienie komuś dobrze? Facet oddał dziecko do adopcji, mimo, że nie musiał, ma przychód, synowie też, a wy chcecie mu nieba przychylać. Może mi zrobisz przelew? Bo akurat chwilowo nie mam pracy :)

Wolfgang1984

Wie ktoś może w jakiej miejscowości oni mieszkają

trawojad1

A jak teraz (2021) poczynają sobie sąsiedzi? Mam nadzieję że napiszesz ze radzą sobie dobrze i są szczęśliwi

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones