PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=566793}

Fineasz i Ferb: Podróż w drugim wymiarze

Phineas and Ferb the Movie: Across the 2nd Dimension
6,9 9 564
oceny
6,9 10 1 9564
Fineasz i Ferb: Podróż w drugim wymiarze
powrót do forum filmu Fineasz i Ferb: Podróż w drugim wymiarze

mi najbardziej ,,Odchodzę dziś" ( a propo gdzie można ją pobrać? byłabym wdzięczna za linki ) a wam?

The_Darkest_Charlotte

"Znalazłem kumpla, że hej", to niszczy wszystko, ale inne utwory też są blisko.

ocenił(a) film na 10
The_Darkest_Charlotte

Na youtubie na pewno będzie, a jak jest to zapewne można pobrać z niego :)

http://pl.fineasziferb.wikia.com/ - zapraszam na wiki Fineasza i Ferba!

ocenił(a) film na 7
The_Darkest_Charlotte

mi się najbardziej podobało Znalazłem kumpla, że hej :)
ale ,, Lato ( od czego zacząć ) '' czy ,,Robotyczny bunt '' tez były super ( ze specjalnym wskazaniem na to drugie - jedyna piosenka w tym stylu :D )

ocenił(a) film na 8
The_Darkest_Charlotte

Najlepsze było "Czas do pieca dać" z udziałem Slasha!!;p

ocenił(a) film na 8
blackberry00

SLASH ! f*ck yea. ! :D

The_Darkest_Charlotte

Mi najbardziej podobało się "Lato". Kapitalny był ten moment, gdy zaczyna lecieć fragment z czołówki, a Fineasz surfuje na stole. A później łagodna nuta i "lato to łąki i cykady...". "Znalazłem kumpla, że hej" też rozwala system, bardzo wpada w ucho. Po usłyszeniu nuciłam refren przez jakiś czas.

użytkownik usunięty
KardaWiko

Mi również ta piosenka wpadła w ucho, z resztą wszystkie piosenki z tego filmu są świetne!

ocenił(a) film na 7
The_Darkest_Charlotte

Wszystkie piosenki muszą uznać wielkość, wspaniałość i panowanie "Znalazłem kumpla, że hej". Tekst jest bardzo zabawny (fragment o Hiku jest powalający), a refren tak chwytliwy, że może spokojnie walczyć o kontrolę umysłów z "Rolady dwie, macie robić co chce". Że już nie wspomnę o licznych nawiązaniach do słynnych duetów filmowych (wszystkich nie rozpoznałam, ale wystarczyło, że zobaczyłam Dundersztyców jako Blues Brothers - i padłam).
Poza tym, wreszcie, przez ten krótki czas, Doktorek jest szczęśliwy, znajduje zrozumienie i wyraża swoją radość w piosence. Czy widok rozpromienionego Geniusza Zła nie wystarczy, by rozmiękczyć wasze serca?

Pozdrowienia i niech kisiel o smaku puddingu ryżowego będzie z Wami ^^

ocenił(a) film na 10
Kazik_chan

Generalnie we wszystkich odcinkach jest cała masa aluzji, w Filmie jest ich oczywiście wyjątkowo wiele (podczas samej piosenki jest kilka), a co dopiero kolejne :)

Zerknij na http://pl.fineasziferb.wikia.com/ - tam jest dużo informacji na ten temat - a jeśli znalazłaś jakieś, których jeszcze nie ma - pomóż nam edytując wiki i dodając nowe informacje :)

Z piosenek oczywiście "Czas do pieca dać" miecie - do samego końca myślałem, że nie będzie polskiej wersji (tak jak w dwóch wcześniejszych przypadkach - ze względu na prawa autorskie), ale jednak przetłumaczyli! :)

Kazik_chan

I właśnie "Znalazłem kumpla, że hej" jest utworem, który najczęściej sobie nucę, do tego z całym tekstem, razem z kwestiami mówionymi, co jest zabawne :)

ocenił(a) film na 10
The_Darkest_Charlotte

Chyba jestem jedyna ale ja najbardziej lubię "Pepe Ja chcę być tu z Tobą". Taka wesoła, radosna i chyba widzę w chłopcach fanów Króla Lwa ;). O! I piosenka Baljeet'a. "Przez wymiary lepiej skakać zgodnie z ruchem zegarowym. Skacząc w przeciwną stronę trzeba będzie użyć prądu o mocy 8 milionów gigabatów co przeciąży miejską sieć" :D

enjoyy

Tak, Baljeet mnie powalił.

ocenił(a) film na 10
bartekbasista

"Wiem wiem... przydałby się refren.."

ocenił(a) film na 10
alatorde

W oryginale mówi "Wiem potrzebuję chórków" .

ocenił(a) film na 10
enjoyy

Hmm... chorus to *też* refren po angielsku.

ocenił(a) film na 8
alatorde

hahaha macie rację baljeet i jego piosenka też byli super

ocenił(a) film na 10
The_Darkest_Charlotte

Wszystkie kawałki z serialu i filmu są wyjątkowe i niepowtarzalne. Po prostu świetna muza!

użytkownik usunięty
3ricardo

Robotyczny Bunt

The_Darkest_Charlotte

Znalazłem kumpla, że hej, czas do pieca dać (Slash wymiata :D) i Robotyczny Bunt

ocenił(a) film na 9
The_Darkest_Charlotte

"Lato (Od czego by tu zacząć?)" - bo końcówkę Wit zaśpiewał pięknie... no i "Pepe ja chce być tu z tobą", bo jest aluzja do Jackson 5 :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones