PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=566793}

Fineasz i Ferb: Podróż w drugim wymiarze

Phineas and Ferb the Movie: Across the 2nd Dimension
6,9 9 563
oceny
6,9 10 1 9563
Fineasz i Ferb: Podróż w drugim wymiarze
powrót do forum filmu Fineasz i Ferb: Podróż w drugim wymiarze

OMG

ocenił(a) film na 10

Mimo iż mam 19 nie mogę się doczekać wersji kinowej tej bajki kocham ją

ocenił(a) film na 7
rei_hino17

ta bajka jest super! pewnie i w filmie pojawia się te super piosenki i nowe wynalazki Duntersztyca ( nie wiem jak się to pisze ) i nowe budowle chłopaków i nowe skargi Fretki ... zapowiada się ciekawie

ocenił(a) film na 7
rei_hino17

Jak wiecie powstał film pt .: "Phineas and Ferb: Across the 2nd Dimension" na podstawie znanego nam serialu "Phineas and Ferb" (Fineasz i Ferb) . W sieci pojawił się trailer tego filmu . Ashley w anglojęzycznej wersji filmu jak i serialu podkłada w nim głos Candace (Fretki) . Podobno w Polsce premiera filmu ma odbyć się 18 października , w USA już na początku sierpnia . Farciarze =D
Pozdrawia Alegra =)

ocenił(a) film na 7
kocham_koty

z tego co wiem - całe rodzeństwo trafi do drugiego świata gdzie spotka inne wcielenia swoje oraz wszystkich znajomych :)

ocenił(a) film na 10
rei_hino17

Hmmm film kinowy to to chyba nie jest, ale tak czy siak również czekam ;-)

ocenił(a) film na 7
rei_hino17

Eee tam ja mam 22lat i też nie moge się doczekać xD. Już jakiś czas temu myślałem ze przegapiłem ten film bo reklamowali go już pare ładnych tygodni temu, a tu prosze jeszcze trzeba czekać 2 tygodnie :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones