PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=566793}

Fineasz i Ferb: Podróż w drugim wymiarze

Phineas and Ferb the Movie: Across the 2nd Dimension
6,9 9 564
oceny
6,9 10 1 9564
Fineasz i Ferb: Podróż w drugim wymiarze
powrót do forum filmu Fineasz i Ferb: Podróż w drugim wymiarze

Naprawdę wspaniale zrobiony film - twórcy dzięki zdradzeniu tajemnicy Pepe dodali do tej bajki zupełnie nowy wątek, który moim zdaniem został oddany idealnie. Ta kreskówka jest naprawdę świetna, a film, wg mnie, spełnił oczekiwania widzów.

ocenił(a) film na 10

Tak, i końcówka była fajna...

użytkownik usunięty
3ricardo

Niezła, ale lepsze piosenki to wg mnie "Odchodzę dziś" i "Robotyczny bunt", śpiewany przez Miłosie :D. Wgl uwielbiam kiedy oni się pojawiają.

ocenił(a) film na 10

Mnie najbardziej podobało się "Lato od czego by tu zacząć". Szkoda że na końcu wszystkim wyczyszczono pamięć :(

użytkownik usunięty

Wez mi nic nie mow... Ja tu w koncu dozylem chwili kiedy Izka odwazyla sie pocalowac Fineasza (a on nie protestowal), a tu kasowanko... Mam gdzies Pepe, Phinbella wazniejsza :d.

ocenił(a) film na 10

Miejmy nadzieje że Fineasz kiedyś zrobi jakąś machine, za pomocą której wszystko sobie przypomną...

użytkownik usunięty

Niewykluczone, w koncu tworcy lubia wracac do minionych wydarzen. Moze w nastepnym filmie pelnometrazowym cos sie wyjasni miedzy Finem a Iza, bo slyszalem ze to ma byc (odpukac!) koniec serii.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones