PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=219794}

Flash

The Flash
6,3 23 759
ocen
6,3 10 1 23759
6,1 27
ocen krytyków
Flash
powrót do forum filmu Flash

Jeśli ktoś do tej pory miał wątpliwości, kto był i jest jedynym i słusznym batmanem, to po tym Wszyscy co wcielali się w tą rolę po nim bardzo się starali ale ni jak nie potrafili przyćmić tego co Keaton wykreował w dwóch filmach. Jedynie Affleck i Pattinson jakoś się wyróżnili w tej kwestii.
Widziałem wiele filmów z Keatonem na przestrzeni lat i zauważyłem, że wszędzie poniekąd robił manierę Wayne'a a już najbliżej otarł się o to w Birdman.
Tu gdy dano mu możliwość ponownie wcielić się w mrocznego rycerza widać, że polegało to na zasadzie "A teraz potrzymajcie mi piwo a ja wam pokażę jak to się robi".
Mimo swojego wieku nadal i wielu efektów "przyspieszających" akcję i ruchy, to jest ten batman którego chciałem zobaczyć i za którym tęskniłem. Aż biło z ekranu, że Keatonowi bardzo tego brakowało. I absolutnie nie przeszkadza mi to, że widziałem go nie w osobnej o batmanie produkcji a w filmie, który zanim jeszcze wszedł do kin został napiętnowany przez wybryki aktora grającego główną postać.
Dla mnie nie miało to znaczenia i poszedłem z wielka ochotą a mój apetyt został nie tylko zaspokojony ale dostałem o wiele więcej niż się spodziewałem.

KornFanHead

No, muszę przyznać, że kawał z niego skurczybyka!Nostalgia ogromna - najbardziej "zwierzęco-podobny" Batman ze wszystkich jakie powstały... Inni pozowali na Mrocznych Rycerzy a ten był prawdziwym Mrocznym Nietoperzem.

ocenił(a) film na 7
KornFanHead

Mimo swojego wieku, Keaton wciąż jest najlepszym Batmanem :)

ocenił(a) film na 6
KornFanHead

Affleck, aktor jednej mimiki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones