PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=219794}

Flash

The Flash
6,3 23 750
ocen
6,3 10 1 23750
6,1 27
ocen krytyków
Flash
powrót do forum filmu Flash

Ziuuuuuuuuum

ocenił(a) film na 8

Film jest tępy jak but. Jest to rozrywka zdecydowanie najniższych lotów, ale... BAWIŁEM SIĘ JAK PROSIE W BŁOCIE. Ten film jest dla mnie podkręconym Venomem 2, którego kocham specyficzną miłością, a scena z bobasami jest jedną z najidiotyczniejszych, jak i najpiękniejszych scen w historii kina superhero.

ocenił(a) film na 8
kosiak_

Proponuję obejrzeć sobie recenzje Bez/Schematu na YouTube i przestać klepać, że to durna rozrywka.

ocenił(a) film na 8
Polski_PRZECINAK

Oglądałem i się z nią w 100% zgadzam, w swoim wpisie bardziej się skupiłem na aspekcie rozrywkowym na świeżo po wyjściu z kina, ale jak najbardziej dostrzegam i doceniam całą historię i szczegóły i oczywiście specjalnie nie skupiałem się na cameosach, bo uważam to za najmniej ważne w całym tym filmie.

ocenił(a) film na 7
kosiak_

Venom 2 to nieporozumienie a tu lekko 7/10, z venoma wyszedłem zniesmaczony a tu się bardzo dobrze bawiłem

ocenił(a) film na 8
deschain1993

Venom 2 jest dla mnie jak zupka chińska. Niby nie zdrowe, może czasem lekko brzuch rozboleć, ale nawet smaczne i miło sobie czasem zjeść, tak samo miło sobie czasem obejrzeć jak brudny nieudacznik mówi do swojego gluta z kosmosu, że go kocha <3 i czasem mają swoje kłótnie przy okazji których rozwalają całe mieszkanie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
Sam_Worthington

Nie, to, że coś jest głupie i nie celuje specjalnie wysoko nie oznacza, że jest to złe. Film się sprawdza idealnie w tym czym ma być i w tym wszystkim jest na prawdę kompetentną historią.

Sam_Worthington

Idiotami są ludzie, którzy mówią innym jak mają myśleć i jak działać. Każdy ma prawo do swojej oceny.

kosiak_

zgadzam się z tobą hohihi bobasy XD

kosiak_

Scena z bobasami przypomina scenę z początku Nagiej Broni 33 1/3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones