PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=671577}

Focus

6,8 129 540
ocen
6,8 10 1 129540
5,9 10
ocen krytyków
Focus
powrót do forum filmu Focus

Jedyny powód dla którego powinno się pójść na ten film.

ocenił(a) film na 4
Sugetzu

jej gra aktorska w tym filmie była tragiczna, co do reszty bez zastrzeżeń...

JangoFett

Taka właśnie miała być, seksowna, uwodzicielska blondynka z pazurem. Trochę powtórzyła rolę Naomi z "Wilka...", ale co tam. Aktorką może nie jest na miarę Meryl Streep, ale ma inne atuty.

Sugetzu

Te inne atuty akurat się nie liczą w ocenie gry aktorskiej, o którą właśnie tu chodzi.

ocenił(a) film na 4
Unimportant

zgadzam sie

Unimportant

W castingu na taką rolę akurat pomogły, a film z gatunku kina mało wymagającego.

ocenił(a) film na 8
Unimportant

Widzisz, jak ktoś nie jest "się", to u niego mogą się liczyć. Czyżbyś było jakąś wyrocznią, wielkim teoretykiem tego, co się liczy czy lubisz ludzi ustawiać w szeregu? Ja, np. nie jestem "się", nie chodzę w stadzie, myślę sam, i sądzę, co sam sądzę. Jak dla mnie tej roli Meryl Streep nie zagrała by lepiej, bo postać nie na być z założenia podobna do Meryl Streep. Każdy człowiek zachowuje się inaczej, po swojemu i jest mało kobiet mających maniery Meryl Streep. Jeżeli ktoś uważa że Meryl jest najlepsza aktorką, to znaczy tylko tyle, ze lubi ten typ kobiety, który prezentuje sobą ta aktorka. Ja wolę Margot :) zdecydowanie.

ocenił(a) film na 5
Unimportant

Wyczuwam ból dupy?

Sugetzu

Aktorka z niej żadna. Lepsze aktorstwo jest w polskich komediach romantycznych. :)

dziurawa_krystynka

Zazdrościsz jej figury i urody? Wiadomo, że nie gra tak jak Meryl Streep, ale to nie znaczy że kompletnie nie umie...

Sugetzu

Dlaczego pytasz o figurę i urodę? Nie potrafisz przyjąć do wiadomości że ktoś ma odmienne zdanie od twojego? Bywają gorsze, ale to nie zmienia faktu że niczym się szczególnie nie wyróżnia. Ładna buzia i tyle.

ocenił(a) film na 9
dziurawa_krystynka

Dokładnie, mnie nawet za bardzo ona nie pociąga, może dlatego, że wolę brunetki... ale widywałem ładniejsze blond piękności od niej, z ładniejszą nawet flirtowałem :P, ale powiem, że to nic specjalnego bo w boginiach piękności inteligencji nie za wiele (bynajmniej ja się nie natknąłem na taką) :(
Wmawianie ludziom, że Margot Robbie to dobra aktorka bo jest ładna trochę nie ma sensu.

użytkownik usunięty
Skillet

Ty też nie jesteś huraganem inteligencji skoro myślisz, że "bynajmniej" oznacza to samo co przynajmniej.

ocenił(a) film na 9

"Użycia bynajmniej w znaczeniu 'przynajmniej, w każdym razie' są obecne w polszczyźnie potocznej z cechami gwarowymi i w wypowiedziach w założeniu eleganckich i poprawnych." Cytat z encyklopedii.

użytkownik usunięty
Skillet

To chyba encyklopedia dla debili.

ocenił(a) film na 7
Sugetzu

w 100% się z Tobą zgadzam a ona gra dobrze nie wiem czemu oni się czepiają krytycy za 10 zeta. Źle grają w w produkcjach takie jak "trudne sprawy" "dlaczego ja" i wszelkiego rodzaju syfu podobnego. Pozdro

ocenił(a) film na 9
qwerty_all

Porównywanie filmu hollywodzkiego do Polskiego gówna. GG

ocenił(a) film na 5
qwerty_all

W takich produkcjach oni w ogóle nie grają.

ocenił(a) film na 8
Sugetzu

W Wilku z Walt Street zagrała o wiele lepiej niż tu. Ale już czekam na Legion Samobójców bo po trailerach widać że ta rola przypadła jej do gustu.

ocenił(a) film na 8
Sugetzu

Mi się na przykład bardzo podobała muzyka. Taka sjesta. :)

neo256

Tak, muzyka była całkiem w porządku.

Sugetzu

Najlepszy byl gruby Pers ;)

Sugetzu

Dobrze prawisz kolego, uwielbiam Robbie i każdy film z jej udziałem jest świetny.

Sugetzu

Taki przyjemny lekki filmik, takie tez sa potrzebne, a Margott no coz, piekna... wlasciwie to wybralam sie na film by popatrzec na nia I posluchac jej glosu. Wspanialy. Czasem mam dosc utalentowanych lecz brzydkich aktorek, a w przypadku Margott, oprocz kilku scen gdzie mimika nie pasowala kompletnie, obraz wizualny, pociaga, jest tak przyjemny iz jakies tam braki w calym filmie nie sa istotne

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6
Unimportant

Po co ten atak?
może tego nie czujesz ale tak to właśnie wygląda,
nieprzyjemnie...

Rajwant

Ojej, już tak nie przeżywaj... -.-

ocenił(a) film na 6
Unimportant

nie zamierzam
pozdrawiam :))

Rajwant

Widzę właśnie. xD

ocenił(a) film na 8
Sugetzu

Ale no!!! Jedynym jest Will. Obejrzalabym jeszcze raz patrzac tylko na niego

Sugetzu

miałem to samo napisać, pasztety minusują no ale wiadomo jak jest ;)

ocenił(a) film na 5
Sugetzu

dokladnie,jest sliczna, ciezko oderwac wzrok...zkonczenie filmu ale dno, wogole ledwo do konca dotrwalem

Sugetzu

Świetna jest <3! Uwielbiam ją. Może grać nie umie fantastycznie, ale ciało i buzię ma nieziemską. Sam film w sobie też spoko. Nie ma co narzekać. Całkiem ciekawa historia. Może i przewidywalna, ale ogólnie lekkie kino.

ocenił(a) film na 6
Sugetzu

Gra aktorska była na dobrym poziomie i nie chodzi tu tylko o wygląd, choć trzeba przyznać, że przyciąga wzrok :)
http://maritrafilms.blogspot.com/2015/04/focus.html

ocenił(a) film na 6
Sugetzu

A dla gejow jaki powod? a co do tej pani to taka nastepna Denise Richards i inne tego typu panienki...;)

soglif3

Jak kręcą cię czarni to masz Willa Smitha :)

Ona już dawno przebiła Denise Richards a z premierą "Suicide Squad" wszyscy ją pokochają jeśli jeszcze jej nie pokochali w "Wilku". :P

ocenił(a) film na 6
Sugetzu

nie jestem gejem. pytalem w ich imieniu tylko...ogolnie to w dupie mam tego typu blondyneczki..do prawdziwych aktorek takich jak np Charlize Theron im daleko , daleko...

ocenił(a) film na 6
Sugetzu

Ma jakieś krzywe nogi:)

Sugetzu

Will Smith jedyny powód stojący na przeszkodzie do obejrzenia tego filmu ;] Szkoda Margot Robbie, film sobie odpuszczę.

ElTabasco

Tak, masz rację, osobiście nienawidzę tego aktora, ale jakoś wytrwałem skupiając całą uwagę na Margot:P

Sugetzu

ja sobie odpuszczę ;] A Margot jeszcze będzie można zobaczyć w lepszych filmach choćby w suicide squad. Widać że kariera ruszyła do przodu.

ElTabasco

Niestety w Suicide Squad Will Smith też wystąpi ._.

bartii93

Focusa jednak obejrzałem i miałem rację Smith wypada bardzo słabo, niemiłym zaskoczeniem był również soundtrack i zakończenie. W SS główne skrzypce zagra Joker i Harley Quinn, będzie też trochę batmana więc co by nie było będzie dobrze ;]

ocenił(a) film na 4
Sugetzu

zero chemii między Willem i Margot. O ile Margot miała grać pustą lalkę - ale bardzo seksowną - o tyle jej to wyszło. Will niestety - dramat. Fatalnie. Chciał grać inteligenta itp a wyszło podobnie jak w 1000 Po Ziemii. Kolejna Malina?

ocenił(a) film na 7
Sugetzu

Ale bym ją ten teges :D nie wypuścił bym jej z wyra

ocenił(a) film na 4
Sugetzu

A mnie strasznie ona irytowała

ocenił(a) film na 6
Sugetzu

Drugim powodem jest Will Smith ;) Jak zawsze przystojny. Poza tym film parę razy mnie zaskoczył, chociaż ma też sporo wad.

ocenił(a) film na 6
Sugetzu

Piszą komedia kryminalna, a to zwykłe romansidło. Na prawdę się pięknie zapowiadało (super scena na meczu).

Sugetzu

Will Smith- jedyny powód dla którego warto obejrzeć ten film :P

fergi14

Kiepski aktor

Sugetzu

5 lat temu nie wiedziałem o jej istnieniu. Dzisiaj jej obecność w filmie to powód dla którego film wyłączam lub nawet nie włączam ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones