PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=671577}

Focus

6,8 129 649
ocen
6,8 10 1 129649
5,9 11
ocen krytyków
Focus
powrót do forum filmu Focus

Slabe, nie polecam

ocenił(a) film na 3

Film banalny i nudny!
Ani Will ani Margot filmu nie ratują:/
Dobrze, że nie wybrałem się do kina, strata pieniędzy. Obejrzałem pierwsze pół godziny bez przewijania, sukces:)

ocenił(a) film na 7
nowyjorker

a to ciekawe gdzie to pani oglądała, i w kinie lepiej film wygląda.

ocenił(a) film na 3
Michael_van_Grand

w internetach, proszę pani

nowyjorker

pewnie pierwsza milosc i wszystkie te Polskie gnioty sa na twoim poziomie, dlatego tak trudno jest tobie ogarnac ten film

ocenił(a) film na 3
Michael_van_Grand

poza tym, film bez lepszych efektow audiowizualnych, wiec dla mnie bez roznicy czy na komputerze czy w kinie - slaby tu i tu

ocenił(a) film na 7
nowyjorker

No to pewnie nielegalnie, i na słabym sprzęcie. Ale nie dla każdego jakość robi różnice ...

ocenił(a) film na 3
Michael_van_Grand

Legalnie i na dobrym sprzecie. Jezeli film oceniam na slaby, to nawet kinowa jakos nie spowoduje ze podniose ocene choc o jeden.

ocenił(a) film na 7
nowyjorker

Kiedyś oglądałem film, na słabym sprzęcie, akurat z gatunki sci-fi, i po obejrzeniu go u kolegi na Blu-Rayu zupełnie zmieniłem o nim, pogląd. Ale każdy ma swoje gusta i swoje zdania proszę pani.

Michael_van_Grand

aż ciekawi mnie o jakim 'słabym sprzęcie' mowa? Bo teraz to można obejrzeć film z komputerka wielkości pendrive i wystarczy dobry telewizor i dobrej jakości plik z filmem, żeby była świetna jakość, taka sama jak w oryginale na blurayu

ocenił(a) film na 4
nowyjorker

Uważam tak samo, film bardzo naiwny. Banał, szkoda życia.

ocenił(a) film na 5
nowyjorker

taki sobie 5/10

nowyjorker

pewnie pierwsza milosc i wszystkie te Polskie gnioty sa na twoim poziomie, dlatego tak trudno jest tobie ogarnac ten film

ocenił(a) film na 3
nowyjorker

Zgadzam się w zupełności. Film bez polotu i z komedią ma mało wspólnego. Oceniłbym niżej, ale spodobała mi się rola Adriana Martineza i za niego +1.

ocenił(a) film na 6
nowyjorker

Boysband przemówił xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones