PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5685}

Forteca 2

Fortress 2
5,0 1 395
ocen
5,0 10 1 1395
Forteca 2
powrót do forum filmu Forteca 2

Generalnie to ogląda się dobrze, czasem nawet bardzo - film potrafi zainteresować, czy trzymać w napięciu. Największym plusem jest rola Christophera Lamberta, chociaż nie gra jakoś rewelacyjnie, jak dla mnie zawsze będzie kojarzył się z Nieśmiertelnym. Pozostali aktorzy też wypadają OK, chociaż nie jest to jakieś dobre aktorstwo. No i jest ładna aktorka Liz May Brice, która cieszy oko ;). Realizacja jest sprawna , ale montaż czasem kiepski jest. Efekty są przeciętne - dekoracja mogą być, ale CGI czasem jest słabe. I te sceny w kosmosie dość sztucznie wypadają. Muzyka była nawet dobra. Ogólnie przeciętny film, ale da się obejrzeć.

Goro_Gondo

Lambert to żadne wielkie nazwisko w filmach tego typu, miał znakomite filmy jak ten o Tarzanie czy Popiełuszko, ale Nieśmiertelny to kicha pożal się Boże.

Tak za młodu w latach 90 każdy go znał ale później kompletnie się wypalił.

ocenił(a) film na 5
ChubakaCieLubi

Nieśmiertelny to kicha? "Zabić księdza" to wspaniały film i dobra kreacja Lamberta, ale to właśnie "Nieśmiertelnym" zasłynął i to jedna z najsłynniejszych produkcji lat 80.

Goro_Gondo

Na serio Nieśmiertelnego się fajnie wspomina za dzieciaka myślałem że to arcydzieło dopóki sobie tego ostatnio nie odświeżyłem. Ale ma inne filmy za które go cenie.

ocenił(a) film na 5
ChubakaCieLubi

Ja lubię jeszcze "Gunmen" z nim. Niby B-klasa, ale scenariusz naprawdę lotny, a Lambert fajnie zagrał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones