PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10003241}

Forteca

Fortress
3,5 491
ocen
3,5 10 1 491
Forteca
powrót do forum filmu Forteca
Shadow_dawnego_gggggg

Faktycznie zauważyłem w obsadzie aktorskiej sam się zdziwiłem że zagrała w tym filmie

ebmr

Ten film jest przeklęty: dwóch aktorów z jego obsady umiera...
Co, może jeszcze ktoś trzeci....

ocenił(a) film na 3
Shadow_dawnego_gggggg

Kto umiera? Juz umarł czy jest w trakcie, ale szybciej niż wszyscy inni ludzie, którzy w sumie też są w trakcie umierania?

tawindan

Dobra, niech cię będzie: SĄ CIĘŻKO CHORZY.

ocenił(a) film na 3
Shadow_dawnego_gggggg

Ale kto oprócz Bruce'a?

tawindan

OSOBA W TYTULE TEMATU

ocenił(a) film na 3
Shadow_dawnego_gggggg

A cóż Jej dolega?

tawindan

Choroba nowotworowa. Czy się tak ze mną bawisz, czy naprawdę nic o tym nie słyszałeś?

ocenił(a) film na 3
Shadow_dawnego_gggggg

Są tysiące aktorów i aktorek, nie mogę wiedzieć o każdym wszystkiego, z reguły nie interesuję się ich życiem prywatnym, tylko filmami, oprócz najgłośniejszych nowin z showbiznesu, a o Shannen Doherty nie myślałem od czasów Beverly Hills i Playboya :) nie, nie wiedziałem. Przykre...

tawindan

To się przypomina ,,Klątwa Doliny Węży". Wszyscy trzej głowni aktorzy grający w tym ,,dziele" nie wyszli poza 60 rok życia. Prawdziwa klątwa.
A o Shannen Doherty to swojego czasu grzmiały portale, że już krucho z nią. Ona sama nie chciała wyciszyć sprawę, tylko odwrotnie. Efekt był taki, że trudno było aby się komuś to nie obiło o uszy. Ale ty jednak nic o tym nie słyszałeś.

tawindan

spytać proroka co z nią będzie:
https://politicalmeme.pl/korwin-prorok/

tawindan

Maffashion była ,,prorokiem”, bo wieściła pewną ,,śmierć” Brzozowskiego na Eurowizji. Jacek K. wieścił co innego. Taka z niej jasnowidzka, a tego że ja konkubent zdradzał (z Lalą?) to nie umiała wyczuć. JULIA TO FAŁSZYWY PROROK.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones