PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=835333}
3,3 17 004
oceny
3,3 10 1 17004
1,3 12
ocen krytyków
Futro z misia
powrót do forum filmu Futro z misia

P.S.- Podatnicy miast Szczecin i Tczew dali po 200 tys, na to "dzieło"

Amfios

Ja jestem z Tczewa. Serio miasto a raczej "inteligentni" włodarze przekazali na te cos 200 tyś zl? Z własnej kieszeni mogli dać.

adas_tcz_filmweb

....TCZEW. „Drodzy Czytelnicy, dzisiaj biblioteka główna jest nieczynna. Powstaje u nas film, w lutym obejrzycie nas w kinach w całej Polsce.” - poinformowali na Facebook'u pracownicy biblioteki.
Przypomnijmy, że jego akcja będzie miała miejsce w Tczewie. A samo miasto przyznało dotację producentom w zamian za promocję Tczewa przy okazji tej produkcji.....

.....Firma BMW Zdunek jest partnerem polskiej produkcji filmowej "Futro z misia". Dealer przekazał ekipie filmowej kilka swoich samochodów - część z nich pełni funkcje techniczne na planie, a niektóre będzie można zobaczyć w produkcji......



....znamy laureatów XI konkursu Zachodniopomorskiego Funduszu Filmowego Pomerania Film
2. Sky Map Production Sp. z o.o. (Warszawa) - Futro z misia, reż. Kacper Anuszewski, Michał Milowicz, kwota wsparcia finansowego 150.000 zł brutto


Amfios

Ładnie ich za przeproszeniem pogrzało. Jak chcą dobrą promocje to niech udadzą się do Lidla w sobotę czy tam innej Biedronki.

Jednakże dzięki za szczegółową odpowiedź na moje zapytanie.

ocenił(a) film na 1
Amfios

a hejtują takie pajace jak ty

ocenił(a) film na 4
Marko81

Nie jest aż tak źle, ale jedynie co mi przychodzi na myśl to fakt, że jest to po prostu film o niczym

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones