PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=835333}
3,3 17 004
oceny
3,3 10 1 17004
1,3 12
ocen krytyków
Futro z misia
powrót do forum filmu Futro z misia

Trochę dystansu...

ocenił(a) film na 8

„Futro z misia” dla tych co mają trochę dystansu do siebie i do otoczenia! Dla tych którzy chcą się pośmiać i zrelaksować przed ekranem! Dzięki obecności kilkupokoleniowej plejady gwiazd film jest skierowany do szerokiej publiczności. Humorystyczne postacie i sceny okraszone barwnymi tekstami na długo pozostają w pamięci odbiorcy sprawiając, że po skończonym seansie ponownie mamy ochotę zanurzyć się w fabule, odprężyć i pozwolić się rozbawić. Świetna muzyka legendarnego Michała Milowicza, ładne zdjęcia natury, naszych polskich miast, trafnie dobrane role i znakomita gra aktorska szczególnie Grażyny Zielińskiej, Krzysztofa Kwiatkowskiego, Olafa Lubaszenki i Sławomira Zapały! Wychodząc z seansu, byłam bardzo zadowolona. Było lekko, zabawnie i błyskotliwe.

Julia_285

Kolejny klon zarejestrowany dziś na filmwebie........

ocenił(a) film na 8
Amfios

O! Odezwał się klon od hejtowania! Brawo!

Amfios

Ale popatrz, stażystka ma IQ wyższe niż jej numer buta i oceniła kilka innych filmów dla "niepoznaki".

ocenił(a) film na 8
Piotr89

Niestety nigdy nie miałam do tej pory zaszczytu bycia stażystką, Panie Piotrze podsunął mi Pan niezwykle kuszący pomysł! Grazie tante ! ;) Natomiast Panu gratuluję wnikliwego umysłu i zmarnowania energii na skrupulatną analizę mojego konta. ;)

Julia_285

Julio, chcesz mi powiedzieć, że na co dzień używasz stwierdzeń które wyglądają jak wycięte z opisu filmu na DVD?
"Humorystyczne postacie i sceny okraszone barwnymi tekstami na długo pozostają w pamięci odbiorcy" Serio? :)

ocenił(a) film na 8
mayonezdk

Przyjmuję Pana komentarz jako komplement :)

ocenił(a) film na 4
Julia_285

'Na filmwebie od 29 grudnia 2019'

ocenił(a) film na 1
Julia_285

Dobry wieczór, ile można zarobić na pisaniu pochlebnych recenzji do gniotów?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones