PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=820788}
7,0 13 409
ocen
7,0 10 1 13409
7,1 14
ocen krytyków
Fyre: Najlepsza impreza, która nigdy się nie zdarzyła
powrót do forum filmu Fyre: Najlepsza impreza, która nigdy się nie zdarzyła

Historia trochę przypomina Festival, który miał się odbyć w sierpniu w Polsce i nagle został odwołany z jakichś tam powodów. Oczywiście odwołano już po tym jak cześć osób zdążyła kupić bilety. Ciekawa jestem czy odzyskali kasę i co tam się naprawdę zadziało.

ocenił(a) film na 8
emajla161

https://www.youtube.com/watch?v=k8aDZh9S2eY
Piękne

emajla161

Czad Festiwal też nagle odwołali w zeszłym roku... Raz na nim byłam parę lat temu, The Offspring dali niezły koncert

ocenił(a) film na 7
Selina09

Czad Festiwal miał aż 5 edycji, więc byli "doświadczeni" w organizowaniu go. Sam brałem udział w festiwalu, który odbył się w 2017 roku. Wiesz dlaczego go odwołali rok temu? Bo było jakaś durna uroczystość Wniebowzięcia Matki Bożej w kościele, który znajdował się zaraz obok pola na którym był festiwal xD Było jakieś durne referendum w kościele i 500 parafian zagłosowało przeciw festiwalowi. "Nie udało się zrobić koncertu w uroczystość Wniebowzięcia Matki Bożej i dzień naszych dożynek parafialnych dlatego, że Matka Boża upomniała się o swoje i tyle - kwituje proboszcz." xDDDD Dodam jeszcze, że organizatorzy byli chętni nawet rozpocząć festiwal o godzinie 20, chcieli pójść na rękę kościołowi, ale wyszło jak wyszło xD Dlatego w tym roku Czadu również nie było i raczej w następnym roku też go już nie ujrzymy. A jeżeli go zorganizują to w innym mieście, a nie Straszęcinie.

Miwen

Czad Festiwal i Tropical Vibe to byli Ci sami organizatorzy. Współpracowałem z nimi przy TV. Swoją drogą do dzisiaj nie rozumiem wyboru lokalizacji imprezy w okolicy gdzie nie ma bazy noclegowej, dojazdu itp.

max337

Chociaż nie tylko to wydawało się dziwne, bo późno zaczęli promować Tropical Vibe w mediach. Sam jako promotor zdzwiłem się, że odpowiedzili mi tak późno na propozycję współpracy, bo ledwie 4 tygodnie przed imprezą, przez 2 tygodnie naprawdę sprawnie to wyglądało, no ale... jak wyszo, to każdy wie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones