PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=806085}

Głośne bicie serc

Hearts Beat Loud
6,4 1 342
oceny
6,4 10 1 1342
7,0 4
oceny krytyków
Głośne bicie serc
powrót do forum filmu Głośne bicie serc

to warto, bardzo przyjemny, pozytywny film, inne od tego reżysera też dobre, polecam ;-)

ocenił(a) film na 4
mitrus80

Posłuchałem Ciebie i żałuję, bo zobaczyłem inny film niż Ty - pretensjonalny, słabo zagrany, z telenowelowatymi dialogami. Owszem, to mogła być dobra historia, gdyby podkręcono scenariusz, nie wciskano dość tandetnych piosenek. Sama pozytywność mi nie wystarczyła.

ocenił(a) film na 7
Krzypur

dzięki za opinię, w moim mniemaniu w ogóle nie był pretensjonalny

ocenił(a) film na 7
mitrus80

zeby takie filmy sie podobaly trzeba miec odpowiednio wyluzowane podejscie i dystans do siebie i rzeczywistosci, uzytkownik Krzypur juz wielokrotnie na tym forum pokazal ze brakuje mu obu, takze nie przejmowalbym sie zbytnio jego opinia.

ocenił(a) film na 7
miko1980

Obejrzałeś?

ocenił(a) film na 7
miko1980

Ja tam cenię opinie Krzypura, chociaż w większości się z nimi nie zgadzam, ale trafiają się też wspólne tak samo ocenione. Facet dobrze pisze, szczerze, po obejrzeniu. Ja nie muszę mieć racji, też piszę szczerze od siebie, i to mi się podoba u innych.

ocenił(a) film na 7
mitrus80

na razie obejrzalem trailer i juz widze ze to cos dla mnie (zwlaszcza ze uwielbiam nicka offermana), takze wieczorem pewnie bedzie seans grany. Co do Krzypura - nie chodzi tu o to kto ma racje, ani rozmowe o gustach a pewien swiatopoglad ktory nieraz przebija sie w recenzjach tego uzytkownika a ktory to jest nazwijmy to dyplomatycznie mocno "konserwatywny" co przeklada sie pozniej na takie a nie inny odbior filmow jak chocby ww.

ocenił(a) film na 7
mitrus80

wczoraj obejrzane, fajny choc jednak przydalby sie nieco bardziej dynamiczny montaz i mocniejsze zaakcentowanie komediowych momentow - wyszloby to filmowi na dobre, a tak momentami lekko przynudzal, ale generalnie kino pozytywne, piosenki ładne, jestem na tak ;)

ocenił(a) film na 7
miko1980

ja tam wolę jak właśnie nie jest tak komediowo, więc mi bardziej spasił ;-)

ocenił(a) film na 7
mitrus80

nie mowie ze ma byc gatunek komedia odrazu po prostu wystarczylby inny montaz - swietnie widac to na przykladzie trailera gdzie wlasnie te pare scen bardziej smieszy niz pozniej w filmie ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones