PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38617}

Głupi i głupszy 2: Kiedy Harry spotkał Lloyda

Dumb and Dumberer: When Harry Met Lloyd
4,6 17 806
ocen
4,6 10 1 17806
Głupi i głupszy 2: Kiedy Harry spotkał Lloyda
powrót do forum filmu Głupi i głupszy 2: Kiedy Harry spotkał Lloyda

Perfekcyjny przykład

użytkownik usunięty

"Głupi i głupszy" (1994) - inteligentni ludzie robią komedię o idiotach.

"Głupi i głupszy 2: Kiedy Harry spotkał Lloyda" (2003) - idioci próbują robić komedię o idiotach

Podobne przykłady można mnożyć. Oceny tych filmów na FW to żart, na IMDB już duuużo lepiej. Osobom które nie widzą różnicy składam szczere kondolencje.

dobrze prawisz kolego

10/10

ocenił(a) film na 1

na serio- gorszego filmu nie widziałam w życiu.chociaż jestem miłośniczką- nie kryję się z tym- takich totalnie debilnych komedii, odmóżdżaczy, pełnych prostych żartów, z niezbyt skomplikowanym humorem- po prostu w mega stresowe dni tylko takie filmy jestem w stanie oglądać i mam ich całkiem sporą listę za sobą to ten film osiągnął dno totalne, żenada, scena z czekoladą w łazience? nie dość, że oczywista to jeszcze żenująca i wydłużona przy tym tak niepotrzebnie, że z komedii zrobił się dramat. dwoje idiotów, prostacki film, KOSZMAR. obawiam się, że nawet gdybym zmroziła sobie mózg mrożonym przysmakiem jednego z bohaterów to i tak nie byłabym w stanie dobrze przyjąć tego filmu....

ocenił(a) film na 1
niedozywiona

możesz polecić jakieś filmy odmóżdżacze na stresowe dni? :)

mikaarin

Las Vegas Parano

mikaarin

Zielona Mila

niedozywiona

To była najlepsza scena, jaką kiedykolwiek widziałem w jakimkolwiek filmie komediowym, popłakałem się ze śmiechu, po omacku zatrzymałem film i turlałem się po podłodze, nie mogąc oglądać przez łzy. xD

ocenił(a) film na 1

Masz racje kolego.

"Głupi i głupszy" (1994) - inteligentni ludzie robią komedię o idiotach.

"Głupi i głupszy 2: Kiedy Harry spotkał Lloyda" (2003) - idioci próbują robić komedię o idiotach

Nic dodać nic ująć.

Dla mnie ten film to tak jakby chcieli się ponabijać z osób niepełnosprawnych. Smutne to.

"Idioci próbują robić komedię o idiotach"; Zapomniałeś dodać: dla idiotów.
I to oni wysoko oceniają, bo jak pisał hrabia Fredro: "Nie ma większej radości dla głupiego, jak znaleźć głupszego od siebie."

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones