PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5768}
7,1 5 093
oceny
7,1 10 1 5093
6,9 7
ocen krytyków
Ga, ga. Chwała bohaterom
powrót do forum filmu Ga, ga. Chwała bohaterom

W PRL-u bardzo popularne były krawaty w girlsy, Sztur miał taki, he he niezła zbita z mody PRL-owskiej, "czego to ludzie nie wymyślą(...)".
A film bardzo dobry.

użytkownik usunięty
Lenino1

naucz się pisać,nie Sztur lecz Stuhr !!!!

To się poliglota trafił. Nie masz innej roboty tylko wypisujesz każde błędy użytkowników, co ci to daje, podbudowujesz się w ten sposób?????????
A Sztur napisałem celowo, mogłem równie dobrze napisać Szczur bo taki akurat miałbym humor. Więcej takich ludzi jak ty a to forum zamieni się w ludzi którzy zamiast wystawiać opinie o filmach będą wytykać czyjeś błędy słowne.
Zgiń i przepadnij maszkaro!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

użytkownik usunięty
Lenino1

czyli również celowo napisałeś samurajów przez 2 ó w temacie top 10 KUROSAWY ?

jak do ściany, bo ściana i tak zawsze swoje wie. Hmmm moim zdaniem jesteś jednym z tych dzieciaków, internetowych robotów, którzy tylko siedzą przed kompem i wypisują wszędzie swoje uwagi odnośnie innych użytkowników. Bo łatwo jest sobie siedzieć przy kompie i klikać, klikać, klikać bez sensownie.
O zgrozo pewnie nawet prześledziłeś wszystkie moje posty i sprawdziłeś dokładnie gdzie popełniłem błędy językowe czy stylistyczne (Kurosawa).
Więcej już ci nic nie odpiszę, ignoruje takie uwagi i basta!!!




ocenił(a) film na 7
Lenino1

Nie marudź człowieku, tylko zaopatrz się w przeglądarkę sprawdzającą pisownię, bo jak napisałeś samurajów przez 2 "ó"...

ocenił(a) film na 10
Artanis

A jaka przeglądarka poprawi błędy w wpisach na forum. Nie ma przynajmniej w operze takiej opcji

ocenił(a) film na 7
kamil_zawada1984

Ppm na jakimś słowie -> zaznacz "Sprawdzaj pisownię" i słowniki -> polski (pewnie będziesz go musiał dodać, standardowo jest tylko angielski).

ocenił(a) film na 7
kamil_zawada1984

Chyba żadna nie poprawia, ale przynajmniej niektóre je wskazują - poprawić trzeba samemu... W Firefoksie masz to standardowo, w Konquerorze również... I podejrzewam, że w wielu innych też... Opery nie używam, ale już Ci ktoś napisał.

Artanis

a skończcie już pierdolić zepsuliście chłopakowi topic :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones