PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11560}
5,0 630
ocen
5,0 10 1 630
Gabinet figur woskowych 2: Zagubieni w czasie
powrót do forum filmu Gabinet figur woskowych 2: Zagubieni w czasie

SZOK

ocenił(a) film na 1

Ten film jest po prostu POTWORNY. Dawno nie widziałem takiego gniota. Aż szkoda mi pisać czegokolwiek na jego temat. Wszystko co sie składa na całośc to niewiarygodne dno....dałem najgorszą ocenę. Zdziwiłem sie jak przeczytałem Wasze opinie. Ludzie, ile Wy macie lat?

ocenił(a) film na 8
karezoid

Film jest kiczowaty, bo z zamysłu miał taki być. To jest parodia horrorów, nie horror sam w sobie. To, że efekty specjalne są przestarzałe, to już inna sprawa. Pewnie, Scary Movie jest dla dzisiejszych widzów "prawdziwą" parodią horrorów, ale ja wole ten film, właśnie dlatego że jest taki pozytywnie głupi (oglądałem go już kolejny raz, ostatnio chyba ze 3 lata temu):] Zwłaszcza że poza argumentem "wszystko co się składa na całość to niewiarygodne dno", nie widzę w powyższym poście żadnych argumentów na "przeciw" :p
Ps. Opinia o jakimś filmie nie ma chyba wiele wspólnego z wiekiem. Znaczy Twoim zdaniem jak ktoś ma np. 40 lat to już tylko ogląda filmy dokumentalne tudzież psychologiczne?
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 2
Pigus

mnie ten film cholernie znudził, w ogóle nie straszy jak dobry film grozy. U mnie 2/10 nie polecam !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones