PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=164175}

Gang z boiska

Gridiron Gang
7,4 21 717
ocen
7,4 10 1 21717
Gang z boiska
powrót do forum filmu Gang z boiska

Znowu to samo...

użytkownik usunięty

Film piękny i mądry, ale ten motyw się powtarza ciągle. Trudna młodzież i koleś, który ich wyciąga z bagna. Przez to te filmy są szalenie przewidywalne. A to źle.

ocenił(a) film na 8

Zauważ,że ten film jest oparty o autentyczne fakty.

użytkownik usunięty
BlessedBlack

Rzeczywistość tez bywa szalenie przewidywalna. ;P
Może i jest na faktach, ok, ale nie zmienia to faktu, że ten motyw jest za często poruszany.

ocenił(a) film na 8

Masz rację wsumie,pomimo to film wzbudził we mnie emocje i podobał mi się bardzo.Ode mnie mocne 8/10

ocenił(a) film na 10
BlessedBlack

według mnie 10/10 bo mógłbym oglądać go na okrągło... dajcie jakieś tytuły podobnych filmów...

użytkownik usunięty
WPSiTT

No wlasnie. Ten film jest zajebisty dla facetow. Ja przewijalam wszystkie sceny gry.
Bo i tak sa zawsze takie same.
Najpierw idzie im dobrze, pozniej przegrywaja miazdzaco, a pozniej wygrywaja nagle jednym punktem w ostatniej minucie. ;P

ocenił(a) film na 8

film mnie zaskoczył
bardzo podobały mi się role X-zibita i The Rocka
którzy przecież nie są profesjonalnymi aktorami.
Świetna historia oparta na faktach, muszę przyznać, że gdy Weathers i Owens podali sobie pierwszy raz rękę na boisku to poleciała mi łza.
Film oceniłem 8/10

ocenił(a) film na 5

Niewątpliwie masz rację, ale autorzy nie mieli ambicji pokazać jakiejś skomplikowanej intelektualnej zagadki. Film był przewidywalny, scenariusz prosty, konflikty i dylematy bohaterów oczywiste, ale nie rozpatrywałbym tego w kategoriach błędu. Właściwie sięgając po film o takim tytule, w którym główną rolę gra ex-wrestler nie możesz się spodziewać niczego więcej. Gdy będziesz miała pod ręką film o tytule 'Krwiożercze mutanty atakują' to czego będziesz się spodziewała?

'Gang z boiska' to film jakich było sporo i pewnie jeszcze nie jeden taki powstanie. Jak nie powtórzy się motyw o kimś kto wyciąga z bagna trudną młodzież to powtórzy się motyw sportowców, którzy na początku są kiepscy a później zdobywają szczyty czegoś tam, po drodze przechodząć mase problemów, konfliktów i przełamując swoje słabości.

użytkownik usunięty

Aaa, Xzibit, to jest przypadkiem ten raper, który wykonywał utwór "FN youu right"? ;D I ten koleś ma mnie przekonywać w roli mistrza resocjalizacji? Bądźmy poważni. ;D

ocenił(a) film na 9

1. Tak. To ten sam ktory wykonuje tez utwory: Carry The Weight, What U See is What U Get, The Foundation, Missin U, etc. Nie oceniaj kogos na podstawie 1 utworu.
2. To jest tylko jego rola i mozemy tez gdybac czy nie specjalnie atletyczny Keanu Reeves jest przekonywujacy w tych wszystkich cudownych akrobacjach w Matrixie ;).
Badzmy powazni.

użytkownik usunięty
lotar24

Ciiii lotar24. Badzmy tez czasem dowcipini. ;) Peace out.

ocenił(a) film na 7

Ot dobry film, lecz niestety bardzo nudzi (mnie przynajmniej) tym bardziej że wiele podobnych filmików więc zgadzam się z założycielką tego tematu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones