PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36042}

Gdzie jest Nemo

Finding Nemo
7,2 199 205
ocen
7,2 10 1 199205
7,5 28
ocen krytyków
Gdzie jest Nemo
powrót do forum filmu Gdzie jest Nemo

Będzie 2 część filmu w 2016 roku.!!!

Izabela727

to super

ocenił(a) film na 9
Izabela727

no i co się cieszysz? z braku pomysłów reżyserzy będą teraz żerować na starych bajkach, a to nie wróży nic dobrego

ocenił(a) film na 10
filmfanka321

Niekoniecznie. Każda następna część Epoki Lodowcowej jest rewelacyjna. W przeciwieństwie do Shreka. Na Gdzie Jest Nemo 2 czekam od dobrych kilu lat i niesamowicie mnie ucieszyła ta wiadomość.

aniagustlik

Z Epoką Lodowcową się nie zgodzę, bo mnie się już trzecia część nie podobała. Jednak ze Shrekiem się zgodzę.
Robienie drugiej części "Gdzie jest Nemo?" też jest niepotrzebne, bo co można tam dać ciekawego? Ten sam wątek zaginionej rybki? Myślę, że nie warto robić drugiej bezsensownej części, która może wszystko zepsuć. Tak samo miałam z Epoką Lodowcową. Pierwsza część bardzo mi się spodobała, druga już trochę mniej, a trzecia już w ogóle, przez co już inaczej do tego filmu podchodzę. Wiadomo jednak, że kasa twórcom jest potrzebna i muszą żerować na widzach, którzy myślą, że jak bajka już ma swoje lata to jej kontynuacja będzie tak samo dobra.

Izabela727

jakoś nie trafia do mnie ten nemo ale z pewnością wybiorę się na "2

ocenił(a) film na 9
cripticul

Filmy Pixara w przyszłości.

2016- Gdzie jest Nemo 2
2017- Dawno temu w trawie 2
2018- Auta 3
2019- WALL-E 2
2020- Ratatuj 2
2021-Toy Story 4
2022- Odlot 2
2023- Ratatuj 3
2024- Merida Waleczna 2
2025- Toy Story 5
2026- Auta 4

itd. itp.

BravePixar

idź być trolem gdzie indziej

thezus

To nie jest trollowanie tylko ironia, z którą całkowicie się zgadzam...

ocenił(a) film na 8
BravePixar

akurat by chciało im się kręcić np toy story 5 pierwsza część 1995 rok 2025 5 część 30 lat po jedynce TOTALNY BEZSENS jeśli to prawda

ocenił(a) film na 10
michal98_filmweb

To nieprawda. ;] Ale sequele po latach się zdarzają. Może przypominasz sobie kultową już kreskówkę "Tajemnicze złote miasta"? Otóż po 30 latach własnie doczekały się drugiego sezonu, który będzie wkrótce emitowany w telewizji.

ocenił(a) film na 10
BravePixar

planuje rzeczy na 2020 lata? watpie PS dziwne ,ze powstanie gdzie jest nemo 2 po tylu latach,ale fajnie fajnie zobaczymy;p

Koszmarxd

Człowieku! Ty jesteś głupi, czy takiego udajesz.? To był TROLL... nabijał się z tego że porobią RATATUJ 4, ale to były tylko jego wymysły, żeby pośmiać się i wyjść na kretyna ( to mu wyszło )
Nie ma w tym prawdy...

obama11

Nie wszedł na kretyna i to nie był troll.Ludzie!Każdego już nazywacie trollem?Tylko dlatego,że ma poczucie humoru?Czy wy w ogóle wiecie kim jest troll?Gość zażartował,żart mu się udał i już!

ocenił(a) film na 10
BravePixar

źle
filmy Pixar w przyszłości to:
Coco-2017
Iniemamocnych 2-2018
Toy story 4-2019
Gdzie jest nemo nie pisałem ,bo już było w poprzednim roku.

Izabela727

Hmm...dzieci które oglądały Gdzie jest Nemo w 2016 roku będą miały po 14-22 lata -.-

Izabela727

Nie będzie Gdzie jest Nemo 2... O czym miałoby być? Nemo już raz zaginął, nie będzie drugiego razu. Nie wiem co ty wymyśliłeś chłopcze z tym sequelem..

ocenił(a) film na 8
Izabela727

Bez sensu, znowu Nemo miałby gdzieś zaginąć? Powstała jedna część i tak powinno zostać.

Izabela727

http://www.youtube.com/watch?v=umDr0mPuyQc

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones