PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36042}

Gdzie jest Nemo

Finding Nemo
7,2 199 205
ocen
7,2 10 1 199205
7,5 28
ocen krytyków
Gdzie jest Nemo
powrót do forum filmu Gdzie jest Nemo

Najlepsza matka

ocenił(a) film na 8

Plebiscyt na najlepszą matkę w filmach Disneya.

Mój nr 1 to mama Nemo. Nie mogę zapomnieć jej oczu, kiedy patrzyła na barakudę podejmując
decyzję.

http://www.youtube.com/watch?v=v1k0IIpJOLM

ocenił(a) film na 8
Irma100

Zgadzam się.

użytkownik usunięty
Irma100

Popieram.

ocenił(a) film na 8

O co chodzi z tymi Antybatami?

ocenił(a) film na 8
Irma100

Chodzi mi o Twój profil, przepraszam, że tutaj pytam, ale nie mogę wysłać Ci wiadomości.

użytkownik usunięty
Irma100

Antybaci to organizacja zajmująca się tępieniem hulajnóg o nazwie Bat. Nosimy okulary przeciwsłoneczne i kaptur, jakbyś chciała wiedzieć. Protest mamy dzisiaj. Nasz okrzyk to: Anty Bat! Łączmy się!

ocenił(a) film na 8

Naprawdę istnieje organizacja/subkultura/nie-wiem-jak-to-nazwać która zajmuje się tępieniem rodzaju hulajnóg? Wydaje się to nieprawdopodobne, ale tu http://zapytaj.onet.pl/Profile/user_2716866.html wydajesz się pisać poważnie. A mogę spytać, czemu te hulajnogi Wam nie pasują? Co w nich złego?

ocenił(a) film na 8

Albo nie, zmieniam zdanie. To NIE MOŻE być na poważnie.

http://zapytaj.onet.pl/Category/001,007/2,27276654,Zakochalam_sie_na_smierc_w_po staci_z_filmu.html

ocenił(a) film na 8

Piszesz na tym Zapytaj o jakiś córkach (nie wiem, jakich, dziwne te Twoje teksty są), a rybach, piszesz z dziewczyną, która zakochała się w rybie z kreskówki, masz coś do hulajnóg i zjawisk paranormalnych, było też coś o jakiejś szczawiance czy coś takiego.

Kim jesteś? Bo zaczynasz mnie fascynować.

użytkownik usunięty
Irma100

"Jestem, który jestem".

użytkownik usunięty

I owszem, Antybaci istnieją i mają się całkiem dobrze. Wczoraj mieliśmy protest. Chcesz do nas dołączyć?

ocenił(a) film na 8

Czemu? Nie wyjaśniłaś, co Wam przeszkadza w tych hulajnogach. Skąd mam wiedzieć, co z nimi jest nie tak?

Swoją drogą - tego by chyba nawet Pratchett nie wymyślił. A on stworzył fanatycznych kolekcjonerów szpilek i człowieka wychowanego przez groch.

użytkownik usunięty
Irma100

Bat to hulajnoga z napisem "Bat" i to nam przeszkadza.

ocenił(a) film na 8

Dobra, znudziło mi się. Pozdrawiam i życzę powodzenia w świecie rybek, córek, hulajnóg i zjawisk paranormalnych.

użytkownik usunięty
Irma100

Jeśli chcesz jeszcze pogadać, to masz mój e-mail: a d e l a . m i e c z n i k @ o n e t . p l (musiałam z odstępami, bo nie dałabym rady opublikować tego postu).

ocenił(a) film na 8

Dziękuję, Adelo. Nie tym razem.

ocenił(a) film na 7
Irma100

Co za bzdura. Matka postąpiła nieodpowiedzialnie, zamiast skryć się w ukwiale popłynęła na pewną śmierć, przy okazji narażając na ten sam los pozostałych członków rodziny. Jedynie ojciec zasługuje na podziw.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones