PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=757236}
2,8 2 363
oceny
2,8 10 1 2363
2,8 4
oceny krytyków
Gejsza
powrót do forum filmu Gejsza

Brak słów !!!!!!

ocenił(a) film na 1

Wychodząc z kina nie wiedziałem jak się nazywam po tym pseudo filmie.Jak wam życie miłe to nie IDŹCIE NA TEN FILM !!!!!!!!!!
Większe emocje są w klanie.
Po prostu DNO!!!!
Dużo filmów widziałem ale to przeszło moje granice.Film nie warty złamanego grosza ani czasu ...

ocenił(a) film na 4
skuter25

No jak ktoś ma kartę Unlimited to można pójść. Najwyżej nie będzie szkoda wyjść.

ocenił(a) film na 1
Mnogosc

Mam właśnie kartę Unlimited i uwierz mi,że żałuję straconego czasu a współczuje ludziom,którzy wydali kasę na bilet.

skuter25

Z checią bym wydał hajs na bilet gdybym w ogóle wiedział, że ten film grają w kinach. W Warszawie nie miał żadnej reklamy a szkoda bo bardzo dobry film.

ocenił(a) film na 4
skuter25

Poszłam, bo mam unlimited. Film słaby, ale od biedy można obejrzeć (tylko, jeśli ma się dużo wolnego czasu), może komuś się spodoba. Jedyny plus "Gejszy" to mroczny klimat, gra Dziędziela i obecność fenomenalnego aktora teatru im. A. Mickiewicza - Adama Hutyry (tylko epizod, ale dla mnie to była miła niespodzianka).

ocenił(a) film na 2
skuter25

Dałem filmowi aż 2, ale tylko dlatego, że są jeszcze filmy Mariusza Pujszo.

skuter25

Obejrzałem wczoraj w domu i nie ogarniam co ci się w tym filmie nie podobało. Rewelacyjna rola tego młodego, który grał główną rolę, rewelacyjny Dziędziel. Super fabuła. Gdybym wiedział wcześniej, że grali to w kinach to spokojnie bym poszedł do kina na ten film.

Andrzejek324

Andrzejek z tobą to jest tak, że jak se człek wmówi że cuś jest super to nawet gnojówka mu smakuje i tyle....

tisoc

Ja sobie niczego nie wmówiłem. Dla mnie ten film jest po prostu dobry. Taki mam gust nic nikomu do tego.

Andrzejek324

no tak chyba w życiu nie widziałeś dobrych filmów

tisoc

Widziałem całą masę i Gejsza właśnie się do nich zalicza.

Andrzejek324

no właśnie widziałeś całą masę złych filmów

tisoc

Każdy marny film, wyłączałem po maksimum 40 minutach. Poza tym zrozum,że nie każdemu się podoba to samo,

Andrzejek324

ja wszystko rozumiem....

tisoc

Gdybyś rozumiał to byś głupot nie pisał.

ocenił(a) film na 2
Andrzejek324

Andrzejek ocenia Gejsze jako świetny film, na 10 zasługuje u niego, Pitbull. Niebezpieczne kobiety XD a takie tytuły jak... Geneza planety małp, Czarny łabędź czy Apocalypto dostają 1-3....i wszystko jasne jeśli chodzi o Andrzejka :D

lajceps6

Każdy ma swój gust. Nie będe się nikomu tłumaczył ze swoich ocen.

skuter25

Kto chodzi na takie filmy do kina ?

skuter25

Dostał siedem nominacji do antynagrody Wunsz (Wąż), ciekawe, ile zgarnie. :) Jedna nominacja jest do Wielkiego Węża - za najciekawszą od kilku lat próbę dorównania poziomem filmu "Kac Wawie", tyle że w stylu noir.

skuter25

pretensje możesz mieć tylko do siebie bo w ogóle nie rozumiem jak można wpaść na tak głupi pomysł jak pójście do kina na polski film.

skuter25

Mnie się film podobał tylko dlatego, bo go nie oglądałem :D
A tak na poważnie, to wszedłem, żeby zobaczyć, czy warto sobie puścić "do poduchy", ale patrząc po wypowiedziach, to zrezygnuję i poszukam coś innego.

ocenił(a) film na 2
skuter25

Dziwnie się czuję odświeżając temat sprzed 4 lat ale niech ten wpis będzie jeszcze jedną przestrogą :) Antyfilm; praktycznie brak scenariusza i to jest najgorsze, dialogi na takim poziomie że każdy byłby w stanie napisać podobne, główny bohater "milczący, opanowany, bezwzględny" - raczej drewniany aktorsko, mówmy jak jest; Dziędziel i Zbrojewicz nie mieli wymagających ról i grali można powiedzieć po raz któryś podobne role czyli gangster/właściciel nie do końca legalnego interesu i dystyngowany starszy pan obracający się w przestępczym półświatku. Nie warto oglądać tego zlepku scen; podczas oglądania przypomniał mi się niebezpiecznie film "Warsaw Dark" :) To podobny poziom

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones