PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=137578}

Spider Forest

Geomi sup
7,0 420
ocen
7,0 10 1 420
Geomi sup
powrót do forum filmu Geomi sup

np. kim była dziewczyna, która zginęła w katastrofie lotniczej?
kim była dwójka dzieciaków?
kim była Min Su-in?
... a raczej co te postacie miały oznaczać

r1xc

Tłumacze tak jak ja to zrozumiałem :
1. To byłą żona głównego aktora naszego filmu.
2. To były dzieci rocznik 1981 dziewczynka zmarła na zapalenie płuc a chłopak to był Kang Min czyli nasz główny aktor jak był młody dlatego ona mu pomagała potem wyjść z tego lasu a zabójcą był jego ojciec ( trochę to zawiłe ale to ma sens)
3. Min Su-in? no to właśnie to była ta dziewczynka w szkole której nikt nie lubił oprócz naszego głównego bohatera czyli Kang Min, potem dowiadujemy się że ona zmarła na zapalenie płuc albo może pająk ją ukąsił, on dorósł i za pomiał o tym wszystkim, dopiero powrót do tego lasu z dzieciństwa wróciło wszystko na nowo.
4. Tak jak napisałem mordercą był jego ojciec dlatego do siebie byli podobni zabił własną żonę która się puszczała z kochankiem.
Tak to zrozumiałem jak coś masz lepszego na to żeby to wszystko wytłumaczyć to proszę Twoją wersję pozdrawiam świeżo po seansie i po bronksie :)

r1xc

Podpunkt 2 i 3 się łączą :)

Ricky79

w tunelu zrobiła się pętla czasowa dlatego widział siebie zawiłe to strasznie sam się pogubiłem w pewnym momencie :0

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones