PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=876242}

Glass Onion: Film z serii "Na noże"

Glass Onion: A Knives Out Mystery
6,6 91 684
oceny
6,6 10 1 91684
6,6 50
ocen krytyków
Glass Onion: Film z serii "Na noże"
powrót do forum filmu Glass Onion: Film z serii "Na noże"

Od razu można rozpoznać fana filmów detyktywistycznych, który rzuca słabą oceną, bo "odkryłem zabójce!!!". Obejrzyjcie drugi raz to może odkryjecie, że film nie jest o tym xD

Rysio9742

Jest o tym, jak Norton z Fight Clubu stał się tech potentatem? :D

ocenił(a) film na 3
MartaMK94

Pewnie doczekasz się opinii, że ten film to krytyka [wstaw tutaj catchy temat jak "kapitalizm", "konsumpcjonizm" "szurostwo"]. Tak, ten film ma drugie dno, ale nadal jest jedną z gorszych produkcji jaką widziałem od lat

ocenił(a) film na 1
Rysio9742

Mimo, że nie jest o tym, to nieudolnie próbuje mamić pseudointelektulną papką i rzekomą samoświadomością konwencji, a wychodzi przy tym tak rozleźle i drętwo, że aż przykro na to patrzeć...

ocenił(a) film na 3
Przemo_Bednarski

Konwencja filmu miała pewnie wyjść z siebie i stanąć obok, a wyszło jak w Matrix 4- żenująco

ocenił(a) film na 6
Rysio9742

Na razie to po twoim wpisie łatwo odkryć idiotę

ocenił(a) film na 8
Rysio9742

pozamiatałeś : )

ocenił(a) film na 5
Rysio9742

Ja już za pierwszym razem wiedziałem i kto zabija i że film nie jest o tym, tylko po prostu o niczym. Fajnie się ogląda, dobrze zagrane, ale to się ogląda jak Kiepskich - po prostu się patrzy bez emocji.

bansuj_

A Andrzej Lepper Twoim zdaniem popełnił samobójstwo? Czy też może ktoś go ukatrupil?

ocenił(a) film na 5
Rysio9742

Ciekawy proces odkrywczy gdy wszystkie rozwiązania to menu karty dań. Problem polega tylko na tym, że tutaj sztuka kucharska ( która miała mieć pomnik) niestety zawiodła.

ocenił(a) film na 1
Rysio9742

Irytujący od samego początku. I to nie jest kwestia tego, o czym jest ten film, tylko w jaki sposób jest zrobiony, jak prowadzeni są aktorzy itp.

ocenił(a) film na 3
Rysio9742

Nie, Rysiu. Każdy, kto w miarę uważnie oglądał, w połowie filmu wiedział, kto jest zabójcą, ale nie na tym polega słabość tego gówna. Jak wiele osób już napisało: to bzdurka o niczym. Pustosłowie przyprawione efekciarstwem i strojeniem min w stylu "no, sami rozumiecie, jakie to głębokie, nie?"

ocenił(a) film na 7
xiazeluka

Potwierdzacir, że nie zrozumieliście myśląc że to (pseudo)głęboki film xD To pospolity film rozrywkowy zrobiony dla zabawy

ocenił(a) film na 3
Rysio9742

Rysiu, napisałem o tym filmie "bzdurka". Ty rozumiesz z tego, że mam go za wyrafinowany intelektualnie?

xiazeluka

Czy można bredzić o niczym przez prawie 2 godziny?

ocenił(a) film na 3
voleon

Oczywiście. Posłuchaj jakiegoś polityka, np. Herr Tuska.

xiazeluka

I towariszcza Macierewicza idąc tokiem tej prymitywnej wypowiedzi.To portal o filmach,chcesz polityki to są inne portale

Rysio9742

Jak widzisz po odpowiedziach, wyjątkowych jak mniemam znawców kina, miałeś 100% racji :) Każdy pisze o bzdurze, o słabosci filmu. O tym, że wie o czym jest ten film ale...Jakos nikt nie zdołał napisać dosłownie, że faktycznie wie o czym jest ten film. Domniemuję, że osoby tak go komentujące świetnie wpisują sie w ramy większości bohaterów przedstawionych w tym właśnie filmie. Dupowłazów, przyjaciół tych, od których po częsci w jakis sposób zależą, bojący się o swoja pozycję, wizerunek i cholera wie o co jeszcze. Plastikowi ludzie, mający sie za lepszych od innych, choć tak naprawdę stanowiacy muł pod dnem ludzkich charakterów...I nawet nie wiem, czy ludzkich to właściwe określenie :)

Autoniacs_pl

Nie mój drogi, ci wszyscy ludzie po prostu wyrażają opinię, do której mają prawo. Nie oceniam, ale jeżeli kogoś z sekcji komentarzy pod tym wątkiem mielibyśmy wrzucić w opis przedstawiony przez Ciebie, to najprędzej byłby to Autoniacs_pl.

Produkcja ta ma jeden wielki problem - nierówne tempo. Zaczynamy z wysokiego C, żeby po chwili gwałtownie spaść i z tego poziomu się już nie podnieść. Żadna nadmuchana analiza tego nie zmieni.

Nie uważam się za lepszego od Ciebie, ponieważ Cię nie znam. Ludzie powyżej prawdopodobnie też nie. Filmweb jest od wyrażania opinii na temat filmów, które oglądamy. Takie tendencyjne komentarze, aż wymagają odpowiedzi.

Napisz o czym jest ten film według Ciebie. Ponieważ też nie zdołałeś dosłownie napisać o czym jest, ani obronić postawionej przez siebie tezy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones