PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=807156}

Godzilla: Miasto na krawędzi bitwy

Godzilla: Kessen Kidō Zōshoku Toshi
5,9 1 259
ocen
5,9 10 1 1259
Godzilla: Miasto na krawędzi bitwy
powrót do forum filmu Godzilla: Miasto na krawędzi bitwy

Bardzo dobry.

ocenił(a) film na 7

Kontynuacja "Godzilla: Kaijū Wakusei". Polecam. Warto!

ocenił(a) film na 7
lokk

Lepsze niż "część pierwsza" według mnie

ocenił(a) film na 7
MistiqueAFC

Moim zdaniem też.

ocenił(a) film na 5
lokk

Troszkę gorsza od jedynki :) To w trójce Godzilla będzie walczyła z Ghidorą :) King vs King :)

ocenił(a) film na 7
szymon_paszko

Lepsza ;)
Nie sądzę żeby tam był King Ghidorah.
To zmierza w zupełnie innym kierunku.
Zresztą z tego co pamiętam trójgłowy smok uległ całkowitej anihilacji.
Fajnie kombinują z fabułą, oby tak dalej.

ocenił(a) film na 5
lokk

A uwierz mi że bedzie walczył :) Pojawił się plakat 3 cześci i przedstawia złote trzy głowy :) A po drugie jest scena po napisach i tam mówi bohaterowi na ucho imię potwora z kosmosu :) Ghidora :)

ocenił(a) film na 7
szymon_paszko

No dobra, nie mam nic przeciwko temu, lubię smoka ;) Najpierw jednak musimy zobaczyć co zdarzy się w tym epizodzie. W międzyczasie polecam:
https://www.filmweb.pl/film/Godzilla%3A+Kaij%C5%AB+Wakusei-2017-780990
https://www.filmweb.pl/film/Godzilla%3A+Kessen+Kid%C5%8D+Z%C5%8Dshoku+Toshi-2018 -807156
Całkiem udane produkcje ;)

ocenił(a) film na 7
szymon_paszko

Kurcze masz rację! Jest wprowadzenie za napisami końcowymi. Jak mogłem to pominąć ? ;)

ocenił(a) film na 7
lokk

Dokładnie i ten wątek, czy warto poświęcić własne człowieczeństwo, by pokonać potwora, na prawdę to się im udało.

ocenił(a) film na 6
timcer

Imo trochę pretensjonalne to było, ale w końcu to anime :P

ocenił(a) film na 10
lokk

oglądałem dzisiaj ten film, wszystko w porządku tylko uwazam ze Załogu Statku kosmicznego powinnni osiedlić się na Ksiezycu a zasoby pobierać z Planety Ziemi . (na pewno Polski i Amerykanski statek kosmiczny skolonizowali ksiezyc i Planete Mars ) tutaj z zebranych danych i materialów powinni opracować technologie która jak chodzi o bron to siła razenia obali Godzile i jego stado na kolona a przy tym powinni opracować osłona dla statków, pojazdów aby była tak silna jak u godzili a nawet powinni na podstawie materiału nanometal powinni zbudować wiele nowoczesnych mechagodzili zamiast Miasto wysadziać w powietrze, a tymi mieszkacami Houtua plemie powinni nawiązać sojusz a potem ich ucywilizować a nawet mogliby wiele nauczyć się od Houtua plemienia . jeszcze dodam ze na pewno dalej zyją ludzie tylko w podziemnych miastach

ocenił(a) film na 6
vAkatsuki

A promień godzilli nie dosięgnąłby czasem księżyca? Ogólnie zastanawiałam się czemu nie dokończyli na spokojnie budowy broni i fortyfikacji tylko zlikwidowali mgłę, która chroniła miasto przed odkryciem przez godzillę.

ocenił(a) film na 10
Meggy_chan1

tak jak pisałeś bez sensu ze zlikwidowali mgłę . ,zrozumiałem z tego ze Haruo Sakaki był za tym aby zaatakować odrazu Godzillę zamiast przygotować się . nawet był przeciwko temu aby budować tarcze które by schronili całe miasto przed Godzillą, ogólnie uważam ze powinni stworzyć Serial o tym aby było kilka sezonów i odcinków tak jak jest Naruto,Boruto,Dragon ball :D a ja chciałbym narysować Anime o Polskim superbohaterze Obronca zwierząt tak jak jest Spierdman, Iron man itd ;x

ocenił(a) film na 6
vAkatsuki

Ja nie rozumiem Haruo. Tak bardzo chciał zniszczyć godzillę, że nie myślał racjonalnie. Czekał tyle lat, a nie mógł wytrzymać kilku dni i zmarnował taką okazję...

ocenił(a) film na 10
Meggy_chan1

uważam ze jedynie postacie takie jak Metphies, Mulu-elu Galu-gu ,Rilu-elu Belu-be,Unberto Mori, trzeźwo myślą i potrafią naprawdę dobrze rządzić . ciekawie co będzie w tym trzecim filmie .

ocenił(a) film na 6
vAkatsuki

Niestety pewnie dalsze krzyki Haruo. Ale dobrze by było jakby więcej czasu dostał właśnie Metphies. Ogólnie zastanawiam się też czemu nie szukają sobie innej planety. Ziemia już jest tak zniszczona/ przeobrażona przez godzillę, że życie tam chyba nie jest już możliwe. Nie mogą oddychać bez masek tlenowych, o hodowli zwierząt i uprawie roślin już nie mówiąc.

ocenił(a) film na 6
Meggy_chan1

Co do mgły, chodziło o transfer energii zasilającej produkcję mgły do innych segmentów obronnych, np. wytworzenia harpuna czy murów. Miasto Mechagodzilli to system naczyń połączonych - zabieranie zasobów z jednego miejsca i przekazywanie ich w drugie. Dlatego nie mogli ukończyć wszystkich zaplanowanych projektów defensywnych przed pojawieniem się Godzilli. Wspominał o tym jeden z Bilusaludów.
A co do atmosfery to wydaje się, że mogą tam spokojnie oddychać, przecież podczas sceny, gdy całą załogą wychodzą na zewnątrz wioski Houtuów nie mają na sobie masek...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones