PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=720753}

Godzilla II: Król potworów

Godzilla: King of the Monsters
5,6 34 310
ocen
5,6 10 1 34310
4,5 14
ocen krytyków
Godzilla II: Król potworów
powrót do forum filmu Godzilla II: Król potworów

Dla mnie cześć gorsza od tej z 2014 oraz gorsza od Konga. W 2 dostajemy podział na dobro i zło czyli standardowy oklepany temat. Który jest słabo zagrany i powtórzony w wielu filmach. Do tego gra aktorów pomimo ciekawej obsady jest po prostu mdła.

To co zasluguje na obejrzenie w kinie to efekty. Sa naprawdę dobre i przyjemnie się to ogląda. Jednak ujecia kamery nie robią już takiej furory jak w jedynce. Są bardziej standardowe. Jednak kilka i tak zapadnie w pamięć.

Muzyka i dźwięk.... hmm zabraklo tej ciszy i napiecia z jedynki. Może przez nasycenie humoru. Może przez niewyraziscosc i banalnośc postaci. Mamy dlui wstęp malo godzilli ale w poprzedniej części było to plusem. Tutaj hmm... mnie bardziej wynudzilo a pomysły i tryby immortal bohaterów.... aj moje oczy. I moze własnie przez to miałem lekki niesmak

Film 7/10 ogląda się to dobrze i lekko. Walki, w tym scena powietrznej walki z fenixem wooooow. Oraz efekty na bardzo wysokim poziomie. Z resztą liczylem ze utrzyma poziom 1, a nie dalo rady.

Jednak i tak warto zobaczyc w kinie... dla fanów godzilli oraz ludzi ktorzy chcą sie troszke rozerwać i wyłączyć mózg ;) pozdrawiam

Marek "eRat" Rutkowski.

ocenił(a) film na 10
e_RaT

A dla mnie Godzilla z 2014 owszem scenariusz lepszy ale bez Godzilli , nie poszedłem do kina że względu na fabułę. Dostałem to czego oczekiwałem po tym filmie czyli wojny potworów z oryginalnymi kajiu z Japońskiej Toho, choć słuchania gównianych dialogów i bezsensownych zachowań bohaterów już nie da się od odzobaczyć

e_RaT

Fenix? A może Rhodan? Kocham recenzje laików...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones