PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=720753}

Godzilla II: Król potworów

Godzilla: King of the Monsters
5,6 34 310
ocen
5,6 10 1 34310
4,5 14
ocen krytyków
Godzilla II: Król potworów
powrót do forum filmu Godzilla II: Król potworów

Zastanawiam się

ocenił(a) film na 8

Jakie szanse będzie miał Kong w potyczce z Godzillą? Nie znam tego uniwersum i nie wiem jak to było w innych wersjach ale wydaje się iż zwycięzca tutaj będzie jeden. W ogóle jeśli Kong ma walczyć jak równy z równym z Godzillą to trochę mija się z II częścią. To tak jakby postawić zawodnika wagi średniej to ciężkiej z całym szacunkiem do Konga :)

ocenił(a) film na 9
LoveFist

Też zastanawiam się jak to rozwiążą, bo to nie będzie starcie waga średnia vs ciężka, tylko ciężka vs piórkowa XD
W Wyspie Czaszki powiedziano, że Kong cały czas rośnie, może urósł przez ten czas.
Pod koniec Króla Potworów podali też info, że znaleźli wielkie jajo, być może z Kongiem zmierzy się Godzilla junior ;)

ocenił(a) film na 7
Cassander_

A to nie było jajko Mothry? W oryginalnych japońskich produkcjach pojawiły się dwa młode, wyklute z jajka :D

ocenił(a) film na 9
Meliona

a może było i Mothry :P nie podali chyba czyje, tak fantazjuję że może to jajo Godzilli, żeby Kong miał kogoś równego sobie XD

ocenił(a) film na 7
Cassander_

Jajo Godzilli też by mogło być xD
Nie robiliby chyba filmu nazwanego Kong vs Godzilla, by Kong walczył z Godzillą Junior, z tego względu, że ludzie by nie byli raczej zadowoleni :P

LoveFist

W Kong: Skull Island tytułowy potwór jest jeszcze młody i nadal rośnie, co wyraźnie sugeruje że Kong gabarytami dorówna Godzilli. Godzilla co prawda dysponuje atomowym oddechem, ale jako że Kong jest małpą to nadrabia to zwinnością i (być może) inteligencją. Ogólnie wydaje mi się jednak, że nie będzie to walka rozstrzygnięta wygraną którejś ze stron. Wiadomo, lepiej żeby twórcy uszanowali oba te legendarne potwory. Poza tym, obaj to są pozytywni bohaterowie, potwory którym zależy na zaprowadzeniu równowagi. Scena po napisach Króla Potworów zapowiada powrót Ghidorhy. Moja teoria jest taka, że Kong i Godzilla przez jakąś połowę filmu będą prowadzili bój na równi, ale kiedy na horyzoncie pojawi się większe zagrożenie, wtedy potwory połączą siły i być może na końcu nawiążą między sobą sojusz, albo przynajmniej rozejm.

ocenił(a) film na 9
szmyrgiel

Ghidorach napewno powroci. Ja obstawiam ze tak samo jak w starych filmach bo nawet te same obrazenia zebral co sugeruje ze zrobia z niego Meha King Ghidorah ale to nie w nastepnym filmie bo znowu ten sam Bad Ass to by bylo nietrafione.. Glowe pokazali po to ze pewnie wezma z niej DNA dla Konga zeby mogl sie mierzyc z Godzilla. Scena po napisach byla podpisana ze dzieje sie na Wyspie Czaszki :>

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones