PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=720753}

Godzilla II: Król potworów

Godzilla: King of the Monsters
5,6 34 183
oceny
5,6 10 1 34183
4,5 13
ocen krytyków
Godzilla II: Król potworów
powrót do forum filmu Godzilla II: Król potworów

Mając w głębokim poważaniu życie swoje, córki, byłego męża i nie wiadomo co jeszcze. Tęsknię za kiczem lat 80tych. Wtedy przynajmniej pisali lepsze scenariusze.

zarek

Jakie czasy i lidzie, takie scenariusze. Albo ludzkość glupieje, albo my, poważniejemy.

ocenił(a) film na 9
Sanneya

To samo mówili Japończycy w latach 60. na temat filmów o... Godzilli ;-)

zarek

Eh też z nostalgią myślę o starociach, te filmy miały klimat! Ale kto nam zabroni?

ocenił(a) film na 3
zarek

A już myślałem, że przeżyje, a jej bohaterstwo przyćmi chwilę słabości. A tu taki zawód.

ocenił(a) film na 4
b_r_z_u_c_h

Też myślałem że tak będzie. Gdyby przeżyła powinna być sądzona jak zbrodniarze Nazistowscy, przecież ona była gorsza niż większość czarnych charakterów w filmach....

ocenił(a) film na 4
rand

Miałaby drugie miejsce wśród wszystkich antagonistów ostatniej dekady popkultury, zaraz za Thanosem.

ocenił(a) film na 3
zarek

Jestem po 40 minutach i muszę powiedzieć, że prawie idealne podsumowanie, no oprócz tego MILFa, zwyczajna feministka :)

zarek

Komentarz lepszy niż film :D

ocenił(a) film na 10
zarek

SJW :->

ocenił(a) film na 2
zarek

Typiara mnie tak wkur*wia ze az zostawie polowe filmu na inny dzien, beznadzieja :D

ocenił(a) film na 3
zarek

Lepsze scenariusze wtedy rzeczywiście pisali, bo (tak mi się wydaje) nie mieli innego wyjścia (= brak wspomagania komputerowego).

Tak czy inaczej - w tym filmie przesadzili z akcją, a za mało dali scenariusza (dobrego) dali do sekwencji z ludźmi.

ocenił(a) film na 1
zarek

Nie dałem rady obejrzeć do końca.

ocenił(a) film na 9
zarek

fakt ze scenariusz lezy i kwiczy, ale sam film godzilla rodan ghidorah i ogolnie sceny z potworami były mega , to jest wkoncu godzilla a nie milczenie owiec

użytkownik usunięty
lww

O kurde, ale porównanie. xD

ocenił(a) film na 9

Fakt, porównanie niezbyt trafione, ale Iww powiedział absolutną prawdę.
Choć, z drugiej strony w jednym i drugim filmie występują "potwory", tylko o innym znaczeniu filozoficznym... ;-)

ocenił(a) film na 5
lww

Skoro scenariusz leży i kwiczy to skąd to 9? Zrozumiałbym gdyby potwory były mega a scenariusz nie leżał i nie kwiczał. To jakby schlać się podłym bimbrem i napisać, że był rewelacyjny bo mega sponiewierał

ocenił(a) film na 4
zarek

zgadzam się , ta postać nic nie robiła w tym filmie tylko irytowała...film generalnie mniej niż przeciętny

ocenił(a) film na 5
Milaskow

Film wypadł słabo ze względu na beznadziejnych bohaterów, główną rolę powinien grać potwór.

Nie było tam żadnego fajnego bohatera poza doktorem który wysadził ręcznie bombę.

Akcja to jeden wielki chaos i bajzel nie wiadomo było o co chodzi.

ChubakaCieLubi

Racja, godzilla to napier_dalanka potworów a nie jakieś matki feministki, jakieś tatusie i inne guwno XD

ocenił(a) film na 5
FrankSerpico4455

Głównym złym tego filmu była ta mamuśka przecież ona napuściła i wypuściła Monster Zero czyli Chimerę by zniczyła ludzkość, ponieważ należała do jakiejś głupiej organizacji.

A na koniec filmu och jak żal wariatki która doprowadziła do zgonu miliony ludzi.

ChubakaCieLubi

No własnie w tym filmie nie czuć że giną TYSIĄCE ludzi. Wszystko takie beznamiętne, piloci w myśliwcach to jak w grach komputerowych, postacie papierowe. Najgorszej zagrał ten siwy typ w statku, ludzie giną wokoło, on jest non stop zagrożony że zaraz umrze.. a sobie siedzi i pier_doli te swoje kocopoły albo się podnieca jak zboczeniec tymi potworkami...
Naprawdę współczesne kino to syf

ocenił(a) film na 5
FrankSerpico4455

Ta nastolatka też wyszła z podziemnego bunkra prosto do Bostonu i nie była przez nikogo pilnowana a i jeszcze wyniosła ich sekretny komputer.

Ta scena mnie dobiła bo była jedną z najgłupszych jakie widziałem.

ChubakaCieLubi

Ta pierwsza nowa godzilla - za to za mało godzilli, byłem na tym w kinie i qrwicy dostawałem. Ktoś tu fajnie napisał że ten film to laurka amerykańskiej armii i to jest racja...

FrankSerpico4455

Oglądając myślałem że to po prostu kolejna część sagi transformers. Nuda. Klisze, klisze i jeszcze raz klisze. Kolejna rozbita rodzina, kolejna trauma ze zgonem kogoś bliskiego ( chyba zapomnieli że to było już w pierwszym filmie), podniecanie się jakąś tanią monarchistyczno-masochistyczną bajką na poziomie intelektualnym Króla Lwa. Kolejny ostatni samuraj ratuje świat i przy tym ginie. Dwa razy! Gdyby nie ładne obrazki z różnych kultur i bełkot a la "starożytni kosmici" który dostarcza tak wiele radości to nie wiem jak oceniłbym ten film.

ChubakaCieLubi

True story. Każdy wariat myśli że tylko on jest zdrowy na umyśle, a inni są chorzy. Ludzkość zmierza ku zagładzie. Wielka mi nowość. Ludzkość od początku zmierza ku zagładzie bo to co ma początek musi mieć i koniec, i nie trzeba tego przyśpieszać. Nuda. Czułem się jakbym słuchał współczesnych "obrońców planety". Na razie oblewają bezglutenową farbą obrazy w muzeach i w jakimś barbarzyńskim Berlaymoncie zakazują używania maszyn do transportu (notabene krwiobiegu cywilizacji człowieka doby XXI wieku), a następnym krokiem będą pewnie zabójstwa "niszczących planetę moguli" i tzw. "zamachy terroystyczne". I ta baba we filmie jeszcze wychowywała dziecko... Biedactwo musi mieć od tego zrytą psychikę. Facet miał szczęście że od niego odeszła. I można polubić naturalnych zabójców - drapieżniki, ale ideologicznie vege monstrum z motywem wybicia połowy ludzkości to trzeba trzymać kijem na dystans.

ocenił(a) film na 5
Lucas207

To się nazywa narcyzm i jak się niebezpiecznie rozwinie a że dziś każdy uważa się za wyjątkowego i lepszego od innych to jest więcej wariatów. Kiedyś ważna była wspólnota dziś jednostka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones