PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=720753}

Godzilla II: Król potworów

Godzilla: King of the Monsters
5,6 34 183
oceny
5,6 10 1 34183
4,5 13
ocen krytyków
Godzilla II: Król potworów
powrót do forum filmu Godzilla II: Król potworów
ocenił(a) film na 6
tyskacz87

I ja, i ja. Ja też, ja też.

tyskacz87

Oj ja też i to bardzo. Szkoda tylko, że każą tyle czekać. Ale w sumie rok, w którym się pojawi będzie też rokiem MŚ (nie pamiętam w czym), więc tak źle nie jest.

ocenił(a) film na 9
Dinomysia

Przecież w każdym roku są jakieś MŚ. Dyscyplin sportowych jest od zarąbania.

Luis Garcia

Naucz się dat MŚ i ME, dziecko....

ocenił(a) film na 9
Dinomysia

Po twoim stylu pisania wnioskuję, że dzieckiem jesteś ty, i w dodatku niezbyt rozgarniętym.

Popatrz sobie na to, co napisałeś/aś wcześniej ze słownikiem języka polskiego. może wtedy zajarzysz.

ocenił(a) film na 9
tyskacz87

Ja też,ale mimo wszystko wole małpe King Kong :D

użytkownik usunięty
tyskacz87

Ja też ale chyba mam już przesyt tych przeróbek; chętnie obejrzałbym po prostu coś nowego.

ocenił(a) film na 10
tyskacz87

ja też

ocenił(a) film na 7
tyskacz87

Wygląda na to że się doczekaliśmy <tu wstaw refleksje nad przemijającym czasem>

tyskacz87

jak długo typie, niecałe 2 miechy

ocenił(a) film na 6
Rales

3 dni!!! mysle ze bedzie ubaw- bo poprzednia to byla nuda na maksa @)

ocenił(a) film na 6
Mediocrity_killer

za 3 dni to masz premiere swiatowa tj w wiekszosci krajow, w Polsce bedziemy czekac jeszcze jakies 2 tyg.. no chyba, ze mieszkasz za granica.

ocenił(a) film na 6
Amigo_88

Mieszkam mieszkam - jutro sie wybieram. Jeszcze nie wiem czy do IMAX 3d czy na 4DX ;)

ocenił(a) film na 6
Amigo_88

up:
widze, ze 11 czerwca w WWA beda pokazy przedpremierowe, 19:30

ocenił(a) film na 6
Amigo_88

Wlasnie wrocilemz kina. Zdecydowanie lepszy od poprzedniej czesci- wiecej sie dzieje. Stworki fajnie sie oglada mimo paru wpadek technicznych w 3D i kiepskiej fabuly(zwlaszcza w pierwszej polowie) i dialogow. Zaluje ze z lenistwa nie wybralem sie do IMAX sceny walk moga zamiatac. Sceny w czasie napisw koncowych zabawne. jest tez krociotka scena po napisach naprawde krociotka i niewiele wnoszaca.

ocenił(a) film na 6
Mediocrity_killer

siedzisz poza Polsza rozumiem?

moze wrzuc w temacie tam gdzie spoilujemy ("Najnowsze wiesci (...)") jakie smaczki

jestem max ciekawy jak rozwiazali pozostale kaiju

ocenił(a) film na 6
Amigo_88

ta siedze w glasgowicach. postaram sie dzis w nocy. ale ci powiem ze chwilami byl taki natlok wrazen- wizja, dzwiek i efekty 3D 4DX-bardzo fajnie tym razem zrobione ze mysle sie wybiore jeszcze raz do imaxa

ocenił(a) film na 6
Mediocrity_killer

miaalem napisac ze nie dalo sie wszystkiego ogarnac :D

Mediocrity_killer

Z tymi walkami to jedni piszą że za mało i nie wiele widać a inni wręcz przeciwnie jakie jest twoje zdanie na ten temat ?

ocenił(a) film na 6
kolo_103

za malo to nie.( zwlaszcza w porownaniu od poprzedniej czesci w ktorej nawet nie pamietam z kim Godzilla walczyla tak mnie znudzil- tu jest kilka razy wiecej) tylko tych scen z niepotzrebnym plotem wsrod ludzi za duzo - slabe aktorstwo. Chwilami faktycznie niewiele widac. ale jest tez sporo scen gdzie walki przygniataja. Godzilla miodzio. I jeszcze cos ele nie bede spojlerowal tu. Dlatego mimo ze na poczatku troche odplywalem bo sie nudzilem i sobie myslalem o starych godzillach to jak zdaze to pojde moze jutro do IMAX 3D zeby zobaczyc walki bo fajnie sie to ogladalo. Dla drugiej czesci filmu zdecydowanie warto!

tyskacz87

Ja też - to nic, że ma nadwagę (wg mnie - ale może się czepiam) ;) Oj, żeby tylko więcej jej było na ekranie, niż w pierwszej części.

JOANNA108

Już nie ma tej nadwagi, Godzilla ewoluował od pierwszego filmu ;)

ocenił(a) film na 6
Jasir_Karim

w zasadzie to dopiero ewoluuje w trakcie tego filmu, po "spotkaniu" z Sherizawa.

Jasir_Karim

Obejrzałam z tatą zwiastun - też zgodził się, że jakaś taka grubawa za bardzo ;)

ocenił(a) film na 8
JOANNA108

najpierw masa potem rzeźba

tihomax

Dobre!

ocenił(a) film na 6
JOANNA108

Jest duzo wiecej i jest slodzio.

Mediocrity_killer

To doczekać się nie mogę :)

użytkownik usunięty
tyskacz87

Ja idę do kina dopiero 21 czerwca, bo wtedy mam optymalną godzinę na wersję 2D z napisami, bo dubbing to zło.
Jeszcze tydzień czekania, ale bilecik kupiony :P

ocenił(a) film na 6

Ja byłam dzisiaj, zabrałam tatę z okazji Dnia Ojca (przy okazji najlepsze życzenia dla wszystkich ojców-forumowiczów ;) Wyszliśmy z kina ogólnie zadowoleni i zgodni, że wszystko, co związane z potworami i ich walkami było mocną stroną filmu, natomiast bohaterowie ludzcy, ich relacje i losy niestety zawadzały.

użytkownik usunięty
Bujdka1992

Mam podobne zdanie, ale jako fan japońskiej serii i ogólnie Godzilli samej w sobie, ten film oceniam na 8/10 jako satysfakcjonujące kino katastroficzne :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones