PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32028}

Godzilla kontra Biollante

Gojira vs. Biorante
6,4 1 895
ocen
6,4 10 1 1895
Godzilla kontra Biollante
powrót do forum filmu Godzilla kontra Biollante

Muzyka, aktorstwo genialne ! Film jest tak kultowy i dogania nieśmiertelne arcydzieło Gojira z 1954. Stawiam go na miejscu nr. II

ocenił(a) film na 8
Wolf_01

właśnie skończyłem oglądać ;D Popłakałem się ze śmiechu jak Gojira zniszczyła budynek razem z pułkownikiem Gondo po tym jak ten wystrzelił jej z bazooki "tabletkę" xD mistrzowski film. Muzyka strasznie mi Dvoraka przypominała.

kalamir

Czemu ze śmiechu ? Nie lubisz Godzilli :( ? A muzyka jest super!

Wolf_01

Od małego godzille oglądałem. Początkowo nie lubiłem tego filmu bo był dl amnie zbyt poważny. Wolałem beztroskie nawalanki z poprzedniej serii. Ale teraz po latach mogę stwierdzić że poza pierwszym filmem o godzilli to właśnie Biollante broni honoru "godzilli" przed wizerunkeim śmiesznosci najlepiej.

ocenił(a) film na 7
Wolf_01

sorry , ale jak na godzillę to film z biollante jest średnio-dobry . Sam pomysł z zabawą genami i mutacją jest ok ,ale w niektórych momentach chyba scenarzysta nie miał pomysłu . Końcówka filmu zupełnie nie przypadła mi do gustu co jest skandalem , bo właśnie w większości filmów z godzillą w samej końcówce była zadyma na maxa i ogólnie ogień z doopy . A tutaj jakby na siłę ...

Jako film z Godzillą : 7/10
Jako normalny film :P : 5/10
;)

ocenił(a) film na 8
Wolf_01

Piękny film! Może nie nr 2 w całej serii (tj. w historii, a nie tylko w Heisei), ale na pewno w piątce się mieści. Klimat, mrok, odrobina romantyzmu, fantastycznie się go ogląda i naprawdę można się wzruszyć :) .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones