PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=740757}

Gold

6,9 30 218
ocen
6,9 10 1 30218
4,7 7
ocen krytyków
Gold
powrót do forum filmu Gold

Metamorfoza + charakteryzacja spektakularna. Kolejny raz (po Witaj w Klubie) McConaughey pokazał klasę. Włożył dużo pracy w rolę. Czekam na kolejne filmy z jego udziałem. Godny polecenia! :)

karolina100

Jeśli nie widziałaś bardzo polecam mini serial True Detective pierwszy sezon.

ocenił(a) film na 8
leo_1

Widziałam True Detective 1 i 2 sezon. Przy czym pierwszy miażdzy drugi :)

karolina100

koleś jest niesamowity. Progres jakiego dokonał od czasów Fools Gold czy innych romantycznych komedyjek (choć i wcześniej miał już dobre role np. Kontakt), jest wręcz oszałamiający. Śledzę jego karierę z niemałym zachwytem i jestem pewien, że jeszcze nie raz mocno zaskoczy.

ocenił(a) film na 8
dewille

Zajebisty aktor i nic dodac i ujac

użytkownik usunięty
dewille

Uważam tak samo. To jeden z tych aktorów, dzięki którym jest co oglądać po "zniknięciu" lub dopalaniu się ;-) wielu wybitnych ze starej gwardii.

dewille

Tak szczególnie jak nie odnosił sukcesów, to teraz powrócił w wielkim stylu. Metamorfozy jakich dokonuje są naprawdę świetne.

ocenił(a) film na 7
dewille

Dokładnie to samo chciałem napisać!

ocenił(a) film na 7
karolina100

mam dosyc dziwny stosunek do tego aktora, nie cierpie go, nie lubie go ale gra naprawde rewelacyjnie, irytuja mnie jego gesty, mimika i sposob wyrazania....ale robi to tak charakterystycznie ze ludzie nawet zaczeli go pariodowac. Jest to jeden z najlepszych aktorow ktorych .... nie cierpie i nie lubie

ocenił(a) film na 10
karolina100

mmm Matthew jakie ciacho!! Nie mogłam uwierzyć przez cały film :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones