PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5878}

Golem

7,1 5 168
ocen
7,1 10 1 5168
7,0 10
ocen krytyków
Golem
powrót do forum filmu Golem

i stanowi dowód rzekomej winy Pernata. Jeśli ówcześni naukowcy są w stanie stworzyć "sztucznego" człowieka - GOLEMA - to rozumiem, że powinni znać coś takiego jak sekwencja kodu genetycznego, a jeśli tak, to zapewne wiedzieli by, że to co mówi Pernat jest prawdą i że jest niewinny. Poza tym film jest przeciętny - daję 5 za fajną i przytłaczającą scenografię...

Rob_Rock

A skoro w "Gwiezdnych Wojnach" są wstanie zrobić miecz świetlny to powinni
już mieć telewizje. A nie mają Oo

ocenił(a) film na 10
Victor_Fw

ahahhahahahaah Victor piona
:)

Victor_Fw

Hahhaha...tekst tygodnia ;)

ocenił(a) film na 5
Victor_Fw

Jeśli wg Ciebie nie ma związku pomiędzy sztucznym tworem biologicznym a znajomością kodu genetycznego, to ja już wolę wierzyć, że istnienie miecza świetlnego ma warunkować istnienie telewizji.

Osobiście wierzę również w to, że w SW nie było telewizji z uwagi na to, że była zbędna, gdyż Yoda dawał teledyski na hologramach wyświetlanych z R2D2...

Rob_Rock

No to pojechałeś - wypas :))

Carey_Mahoney

Oj dzieci, dzieci... ani Golem ani GW nie miały być filmami realistycznymi. Pierwsze to taka przypowiastka, krytyka komuny. Drugie to takie baśniowe, kosmiczne fantasy, więc nie ma sensu się tu realizmu dzoszukiwać. Inna sprawa, że GW w mojej opinii są bajką wybitnie infantylną, papką którą każdy ma umieć przetrawić, czego o filmach Szulkina powiedzieć się nie da.

Rob_Rock

A co to jest sekwencja kodu genatycznego coś mi tu nie pasi

ocenił(a) film na 5
sebgen

http://encyklopedia.pwn.pl/haslo/3923534/kod-genetyczny.html

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones