PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=868880}

Gra fortuny

Operation Fortune: Ruse de guerre
6,0 17 066
ocen
6,0 10 1 17066
6,1 19
ocen krytyków
Gra fortuny
powrót do forum filmu Gra fortuny

Styl Ritchiego teoretycznie jest, są świetni Statham i Aubrey Plaza oraz dość zabawny wątek z aktorem, ale na tle Przekrętu czy innych dzieł tego reżysera to wszystko wypada trochę nijako. Fabuła tak na papierze to sztampowy akcyjniak jakich widziałem już ogromne ilości. Postaci też nie są za specjalnie rozwinięte, choć niewątpliwie dobrze zagrane. Do tego mam wrażenie, że zakończenie jest jakieś... urwane? Liczyłem że coś jeszcze się wydarzy, przez to że finał nie wypada jakoś spektakularnie na tle reszty filmu. Zakładam, że może to być związane z rzekomym przemontowaniem filmu na ostatnią chwilę.
Mimo wszystko czas w kinie upłynął mi niezwykle przyjemnie, a kolejne świetnie nakręcone sceny walki cieszyły oko. Dopiero po seansie zacząłem mysleć, że coś tu nie grało. Podsumowując - nie jest to poziom najlepszych filmów Ritchiego, ale mimo oczywistych mankamentów w pełni dostarcza rozrywki, zatem cel tego typu produkcji jest jak najbardziej spełniony.

ocenił(a) film na 7
mysliciel_127

Mam podobne odczucia. Hugh jak dla mnie jednak skradł show :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones