PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6076}

Gra o honor

He Got Game
7,5 12 798
ocen
7,5 10 1 12798
6,8 4
oceny krytyków
Gra o honor
powrót do forum filmu Gra o honor

nic nadzwyczajnego; może ma jakieś tam ukryte przesłanie, ale takie przesłanie może mieć nawet i 'the blair witch project', a mianowicie np. nie wyrzucaj mapy w lesie, bo nie wiesz kiedy się przyda; poza tym wielu ludzi pisze, że to najlepszy film o koszykówce; i co z tego! to ma zachęcić kogokolwiek do obejrzenia go; a jeśli ktoś woli piłkę nożną to co ma nie oglądać? historia nie jest ani trochę wzruszająca (jak twierdzą niektórzy) i mocno naciągana (a na dodatek za długa); jedyny plus to d. washington

Shah

w większości przypadków, gdy jestem już na koncu filmu i lecą litery, a film mi się spodoba, widzę 'Spike Lee'... :) Kolejny świetny film o koszu, z udziałem gwiazdy NBA Allena, z niecierpliwością czekam na kolejne filmiki z tej maści :P

ocenił(a) film na 9
Shah

Przesłanie nawet nie jest tak ukryte jak by ci się wydawało. Film dokonuje rozrachunku z pozycją sportu (na przykładzie koszykówki) w dzisiejszym świecie, werbowaniem talentów i wpływem wielkiego świata na młodych karierowiczów. W tle rozwija się desperacka próba ojca zmierzającego do odzyskania szacunku swojego syna. Moim zdaniem to jeden z najlepszych filmów Spike'a Lee - jest pełen subtelnych symbolizmów, przesłania i świetnego aktorstwa (jedna z najlepszych ról Denzela). Nie bez powodu wiele rzeczy jest opowiedzianych między wierszami . Może dlatego wiele osób uważa ten film za nudny i długi. Dla mnie to głębokie studium ludzkich wad rozgrywające się na tle nieobliczalnej maszyny biznesu. 4.5/5

ocenił(a) film na 8
Shah

..to jest prosta historia o tym, że należy przebaczać i można zmienić się na lepsze... .nie ma głębokiej filozofii ... .

Shah

Film jest swietny! Gorąco polecam, dla fanow koszykowki pozycja obowiazkowa!

ocenił(a) film na 8
koras85

Swietny klimat, Ray Allen grał troche drętwo, ale w końcu on nie jest zawodowym aktorem.

ocenił(a) film na 10
Shah

akurat to jest historia inspirowana prawdziwymi wydarzeniami, a jeśli
wolisz piłkę nożną, to nie oglądaj...:)

ocenił(a) film na 9
Shah

Film głównie o relacjach ojciec-syn. Dorosły już Jesus uważał siebie za lepszego człowieka i za lepszego koszykarza niż jego ojciec i udowodnił mu to. Jake natomiast dojrzał w więzieniu i zrozumiał mniej więcej o co chodzi w rodzicielstwie ;) Film baaardzo klimatyczny, dużo metafor, świetne zdjęcia (fajnie, że dużo akcji dzieje się na Coney Island) i muzyka (oprócz PE, dużo słychać London Symphony Orchestra) .
Jak dla mnie przesłanie filmu jest proste i wystarczy chcieć się trochę wczuć w jego klimat.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones