PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=297868}

Graficiarze

Wholetrain
7,0 2 745
ocen
7,0 10 1 2745
Graficiarze
powrót do forum filmu Graficiarze

może wiecie czy dużo scen było kręconych w warszawie? podczas ogladania filmu cały czas myślałem że to jakieś niemieckie miasto a pociągi chyba wszędzie podobne :)

Bzium_3

jak sie teraz przyjżałem to rzeczywiście a pod koniec jak typ maluje wszedzie te ripy to nawet można hwdp zobaczyc

Bzium_3

z tego co wiem to film w 100% kręcony jest w Warszawie.

alaviva

ja, specjalnie nie wpatrując się, zauważyłam polską budkę telefoniczną, polski nr tel na szybie jakiegoś sklepu a nawet skrzynkę poczty polskiej :)

użytkownik usunięty
Bzium_3

Cały film był kręcony w Warszawie. Molesta nagrała nawet kawałek (Nikt i
Nic z płyty Molesta + Kumple) z klipem który "promuje" ten film.

ocenił(a) film na 7
Bzium_3

Całe mnóstwo scen jest w Warszawie (mieszkam tu i nawet dla niewprawnego oka od razu widać gdzie to jest kręcone). Wszystkie sceny dworcowe, sceny miasta, panoramy (także nocą), mosty i wszystkie pociągi na 100% robiono w Warszawie. Te sceny końcowe gdzie jeżdżą całe składy kolejowe z graffiti to też jest wszystko Warszawa. W sumie śmieszne ale nie wierzę by Polacy byli w stanie coś takiego tu nakręcić. Niemcy dali nam zawstydzającego prztyczka w nos. Szkoda. A grafy nie takie swego czasu jeździły (na tych pomarańczowych pociągach właśnie, potem przemalowali wszystkie na biało zielono i jakoś się uspokoiło). Kiedyś było tych obrazków prawdziwa masa na pociągach w stolicy, dziś już się tego nie widzi (może lepiej pilnują, sam nie wiem).

absu

Niemcy wcale ale to wcale nie dali nam żadnego prztyczka w nos kolego. Z tego co wiem to właśnie szwaby nie zgodziły się na kręcenie filmu u nich a mianowicie nie zgadzali się na malowanie pociągów. Więc bach spytają u nas. My się zgodziliśmy i film powstał.

ocenił(a) film na 7
Pan_Mruk

Dobrze mówisz.Sceny graffiti kręcone były na dworcu centralnym w WWA dlatego,że władze kolei niemieckiej nie zgodziły się na to aby kręcono to w niemczech....

Bzium_3

absu ma racje większa część filmu jest krecona w Wa-wie. tylko nie które momenty są w niemczech kręcone (np. kanary w autobusie i wypad na przystanek - niemcy). chyba sceny mieszkaniowe też u siebie kręcili, spoko film. Jezeli ktoś kiedyś malował napewno skojarzy ten film pozytywnie.

Newans

Ciekawie jest pokazane jak nakręcają się 2 ekipy do robienia lepszych wrzutów. Pojechali po całości na koniec jak ten koleś tagował w dzień miasto, a na koniec wyjeżdża cały pociąg graffiti.
Pomimo tego obraz filmu jest jakiś zgniły jak ser pleśniowy i jest to duży minus jak dla mnie. Kontrastem do tego jest kolorowe graffiti jakie robili.

Bzium_3

1:15:17 prawy dolny róg HWDP
za krótki <br/> za krótki <br/>

ocenił(a) film na 7
ajoszef

Jak można nie poznać dworca centralnego... xD

ocenił(a) film na 9
Koleja

chcieli nagrać w Francji ale tam nei dostali zgody również w Niemczech sie nie udało więc w Polsce ;d

ajoszef

0:30:03 napis na wagonie "UWAGA"

ocenił(a) film na 8
OfPeaceDo

Producenci filmu długo szukali miasta, którego władze zgodzą sie napomalowanie taboru kolejowego na potrzeby filmu. W końcu padło na Warszawe

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones