PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=297868}

Graficiarze

Wholetrain
7,0 2 745
ocen
7,0 10 1 2745
Graficiarze
powrót do forum filmu Graficiarze

Witam

użytkownik usunięty

Bardzo dobry film.Mimo,że nie jestem graficiarzem uważam,że jakby były specjalnie wyznaczone miejsca dla grafiti to nie byłoby wandalizmu i nasyłania policji.Młodzi ludzie mogliby w spokoju tworzyć swoje dzieła,bo niektóre grafity naprawdę są piękne i można spokojnie oglądać nie mówie tu o wandalizmach w stylu rzucona czarną farbą HWDP,ale fajnych i ciekawych wrzutach takich jak te w filmie.

ocenił(a) film na 7

nie wydaje mi się.
miejsce na porobienie fajnych rysunków jest w zeszycie, na płótnie, lub właśnie na legalnych miejscówkach.
chęci "znaczenia terenu" nie powstrzyma się :)

Nie masz racji...To co w graffiti najbardziej pociąga to właśnie nielegalne akcje( Hardcore)...O to chodzi, że możesz malować tam gdzie tobie się podoba, a nie gdzie ci każą no i jeszcze ta adrenalina:D Sądzę, że chociaż połowa miasta byłaby na legalu do malowania to i tak byłby wandalizm dalej....Według mnie to mogliby pociągi niektóre dawać na legala bo lepiej wyglądają jak jadą całe w panelach...Jakby tak pozwolili malować pracki do okien sądzę, że większości ludziom by się to spodobało

ocenił(a) film na 9

"We call it hardcore, they call it breaking the law" - KRS-One.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones