PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=345700}

Granice namiętności

The Edge of Love
6,7 15 095
ocen
6,7 10 1 15095
6,3 3
oceny krytyków
Granice namiętności
powrót do forum filmu Granice namiętności

Wojenne prostytutki.

ocenił(a) film na 3

Film o dwóch prostytutkach, nierobie pseudo artyście, oraz o człowieku, który utrzymywał
nieświadomie całą wspomnianą trójkę zblazowanych leni podczas drugiej wojny światowej,
przechodząc samemu koszmar frontowej walki. Namiętności? uczucia? Zasady? Tak naprawdę, nie
znajdziecie ich w tym filmie. Cała trójka to powykrzywiane moralnie persony bez kręgosłupa, bez
zasad, bez ambicji, z fałszywym rozumieniem takich pojęć jak przyjażn czy lojalność.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
returner

Coś mnie podkusiło żeby przeczytać ten wywód do końca, ale tak jak podejrzewłam na samym początku, to tylko powtarzanie ciagle tych samych fraz z uporem frustrata.
Zaciekawił mnie fragment gdzie piszesz, ze kobiety wolą meżczyzn z pasjami, zainteresowaniami, którzy mają jakies hobby. Nie wiem co w tym jest dziwnego. To chyba normalne, że szukamy kogos kto ma cokolwiek do powiedzenia a nie jest zamkniety na świat i poglądy. Gdybym ja miała wybierać miedzy mężczyzną z którym moge dzielić moje pasje i czas, a także ciekawe podyskutować, mimo ze mialby wiele kobiet przede mną, a kimś kto nie zna swiata, jest mało atrakcyjny, niepewny siebie, kogo trzeba prowadzic przez życie za rączkę to dla mnie jest oczywiste ze pierwszy kandydat wygrywa w moich oczach. I wcale nie wynika to z mojej, jak to pieknie okresliles, "kure*skiej natury". Pozdrawiam i życze wiecej dystansu do siebie, może wtedy nie bedziesz trafiał w swoim zyciu na takie łatwe dziewczyny ktore zamiast Ciebie wybiorą jakiegoś kolege-przystojniaka, mimo, że nie grzeszy inteligencją. Ale czy ktoś pisząc tak dlugie rozważania na temat 99% populacji kobiet, która jego zdaniem jest łatwa na forum dotyczacym filmu, może określać się mianem inteligentnego?

ocenił(a) film na 7
venelle

Dobrze, że to napisałaś. Ja ledwo dotrwałam do końca i nie wierzę do tej pory w to, co przeczytałam.

ocenił(a) film na 1
xszkrab

Widziałem już wielokrotnie wpisy tego użytkownika i było tego znacznie, znaaacznie więcej...
Ale w końcu przeczytał "50 TYSIĘCY ( słownie: pięćdziesiąt tysięcy ! ) biografii ludzi sławnych, ludzi z władzą i jedno ich łączyło. Mieli masę kobiet/mężczyzn.". Więc jego wiedza w tym temacie jest wręcz encyklopedyczna. ;D

Tutaj przykłady:

http://www.filmweb.pl/serial/Daredevil-2015-702252/discussion/%22%C5%BBe+nie+jes tem+samarytaninem%2C+ani+ksi%C4%99dzem%2C+ani+lewit%C4%85...,2723304

http://www.filmweb.pl/person/Warren+Beatty-10/discussion/Najwi%C4%99kszy+ruchacz +XX+wieku-1688110

venelle

Jakim cudem posiadanie pasji, zainteresowań czy hobby wiąże się z tym: "kimś kto nie zna swiata, jest mało atrakcyjny, niepewny siebie, kogo trzeba prowadzic przez życie za rączkę"?

ocenił(a) film na 1
Ryloth

Najpierw musisz zerknąć na legendę przygotowaną przez monsieur returner ;D

"Tylko próżność, cwaniactwo lub egoizm decydują, że kobieta jest zainteresowana.
PRÓŻNOŚĆ - Dobry wygląd (wzrost, budowa ciała, rysy twarzy, prezencja, mowa ciała)
CWANIACTWO - Przebojowy charakter, energia i dobra bajera (flirt, humor, seksualna wibracja, męskie zdecydowanie, emocje, cierpliwość, wytrwałość, niezależność, dojrzałość emocjonalna, wychodzenie z inicjatywą, pewność siebie, inteligencja, zaradność, ambicje, pasje, styl życia itp)"

Venelle jedynie odwróciła te pozytywne cechy, które w myśl filozofii returnera, są negatywne ;D

NORDBERG

Nie wiem, czy o to odwracanie jej chodziło ;) Moim zdaniem venelle trochę przegięła utożsamiając ilość pasji z atrakcyjnością, pewnością siebie i "prowadzeniem za rączkę" :D No przecież taki bogaty dziedzic może mieć wiele pasji, które mu sponsorują rodzice, ale sam może wcale nie być mega przystojny czy pewny siebie ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
venelle

możesz sobie wmawiać inaczej, ale to co zaprezentowałaś to właśnie "kure*skia natura". :P

Vitcher

Niby z której strony? XD

rollingstonesid

z każdej XD

Vitcher

Oczekiwanie, że osoba z którą jesteś, będzie kimś z kim możesz ciekawie porozmawiać, fajnie spędzić czas i dzielić swoje pasje, a nie kimś z kim się nudzisz i nie masz z nim żadnych wspólnych tematów do rozmów, jest "kure*****"? To idąc takim tokiem rozumowania, każdy normalny człowiek charakteryzuje się "kure*****" XDDD

rollingstonesid

Aha. Chyba nie rozumiesz postów do których się odnosisz.

Vitcher

Doskonale rozumiem :) To ty nie rozumiesz postów do których się odnosisz i nadinterpretujesz je po swojemu, by móc ponarzekać, że "hurt durr, zła kobieta"

rollingstonesid

doskonale gówno rozumiesz, dlatego usilnie próbujesz odwrócić uwagę od siebie...

Vitcher

O, a teraz wjeżdża projekcja i odwracanie kota ogonem... Typowe jak chce się na siłę udowodnić swoją rację, ale argumentów brak ;)

rollingstonesid

argumentów na co, na twoje urojenia?

Vitcher

O, projekcji ciąg dalszy ;)

returner

Widzisz świat w czarno białych barwach są albo tacy albo tacy a to nie jest tak oczywiście tacy jak opisałeś też sie zdażają ale między nimi jest całe spektrum szarości którego raczysz nie zauważać. Jest to amalgamat natury ludzkiej w całej jej ogromnej złożoności. Najlepiej to pokazuje literatura. Jesli czerpiesz wiedze z filmu to proponuje otworzyć się na film bez żadnych wstępnych założeń ani uprzedzeń wtedy może uda ci się zauważyć liczne niuanse i wytworzyć uczucie empatii do innych istot ludzkich.

returner

Nawet tego nie czytam do końca, ktoś ma ładny problem ze sobą haha

returner

ale rzyg.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
tom074

Oceniałeś film, czy opisałeś swoje problemy emocjonalne po nieudanym związku ?

musicmans

dokladnie! well said!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones