PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=345700}

Granice namiętności

The Edge of Love
6,7 15 095
ocen
6,7 10 1 15095
6,3 3
oceny krytyków
Granice namiętności
powrót do forum filmu Granice namiętności

Również mam mieszane uczucia związane z tym filmem jednak wbrew pozorom jest on dobry a nawet bardzo dobry i jak najbardziej skłania do refleksji. Jestem zadowolona po jego obejrzeniu ponieważ niewiele filmów wywołuje emocje - oglądając film osobiście byłam w stanie wczuć się w sytuacja każdego z bohaterów...
Trzeba być "dojrzałym" żeby ten film zrozumieć, a nie ocenić go pobieżnie.
Co do samej fabuły uważam, że jest ciekawa, wielowątkowość dobra i czytelna puenta. Osobiście uwielbiam filmy, które coś nam pokazują a nie płytkie historie miłosne nic nie mające wspólnego z rzeczywistością, dodatkowo jest bardzo klimatyczny, gra Keiry zdecydowanie na plus! Jedyne co mnie troszkę denerwowało to postać grana przez Sienne, najtrudniejsza do odczytu i momentami aż za bardzo banalna i przerysowana. Jak dla mnie duży plus dla tego filmu, polecam!

ocenił(a) film na 5
majka_3624

Do jakich refleksji?
Że trzeba być wiernym? lub może że warto mieć dobrą koleżankę która dochowa tajemnicy i pożyczy na aborcje.

e_mila

czasami niektóre sprawy mają głębszy sens i nie zawsze wszystko jest pokazane czarno na białym.

ocenił(a) film na 5
majka_3624

Dlatego pytam

ocenił(a) film na 1
e_mila

Filmu nie widziałem, ale z tym głębszym sensem jest taka sprawa; że wielu o nim mówi, ale mało kto jest w stanie powiedzieć na czym on niby polega. :D

majka_3624

Film nie jest zły, ale na pewno nie wymaga "dojrzałości", bo same obie główne postacie nie zachowują się dojrzale.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones