PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=856965}

Gray Man

The Gray Man
5,7 34 080
ocen
5,7 10 1 34080
4,5 21
ocen krytyków
Gray Man
powrót do forum filmu Gray Man

Taka trochę bajerancka reklama Audi. Szkoda, że po kilku latach posuchy Gosling występuje w takim miałkim netflixowym filmidle. Ogólnie jak to netflix, bezpieczne pg13. Przez co wszystko jest nijakie, scenariusz, reżyseria, postacie. Szczególnie główna postać - pół badass, pół comic relief jakoś strasznie się to gryzie i mało wiarygodne. Ogólnie scenariusz jakich wiele w akcyjniakach klasy B(Seagal, Norris, netflixowy Hemsworth), czyli nonsens, pifpaf, wybuchy. Praca kamery, jakby straszna. Ogólnie netflix wydając sporo pieniędzy na takie g.. prawdopodobnie prędzej czy później sam się wykończy. Patrząc na obniżająca się jakość ich produkcji, to mam w sumie nadzieje, że nastąpi to prędzej.

ocenił(a) film na 3
loku64

Z treścią Twojej wypowiedzi się zgadzam, z oceną - nie. Film słaby w każdym aspekcie, ot taki produkcyjniak.

loku64

Jest jednak pif-paf i pif-paf. Porównaj sobie chociażby z Extraction z netflixowym Hemsworthem. Praca kamery rewelacyjna, strzelaniny miodne, choreografia walk na bardzo wysokim poziomie, bohater przekonujący. Wspomniane filmy z Seagalem w ogóle nawet koło tego nie stoją.

chryssalid

Tyler Rake tez byl beznadziejmy, tyle ze mial jedna fajna scene poscigu na dlugim ujeciu. Reszta do przespania

ocenił(a) film na 4
kundzia44

W przypadku Tyler Rake nawet nie dotrwałem do końca, tutaj jakoś dałem radę. To chyba głównie ze względu na obsadę, choć na dobrą sprawę rolę takie sobie.

ocenił(a) film na 7
loku64

Nie zgadzam się z wypowiedzią bo widać że chyba inny film oglądałeś. Po za tym nic o filmie tylko ogólnie o produkcja netflixa czyli niby coś a jednak nic nie napisałeś

ocenił(a) film na 4
ColeTurner_2

Każdemu podoba się coś innego. Ja lubię dobre kino akcji i Ryana Goslinga, a ten film mi się nie spodobał, a w sumie zadanie miał ułatwione :)

ocenił(a) film na 3
loku64

Ocena 4/10 to już podchodzi pod przeciętny (od 4 do 6/10), tymczasem ten film jest po prostu słaby.

ocenił(a) film na 4
per333

wytrwałem do końca i się mocno nie musiałem zmuszać stąd 4. Ogólnie dało się to obejrzeć na autopilocie, jak człowiek nie myślał co ogląda.

loku64

Ten film madobry dosc klimat akcji nie rozumiem tak niskiej jego ocenily ,abstrahując od samej obsady(piekna deArmas).rozmach-jest,fabuła jest ale nie az tak do dupy akcja-to pewne,nota 6/10 w pełni zaslużona

ocenił(a) film na 4
Robert_Nawrot_filmweb

Akurat De Armas była tu tak strasznie nijaka, że niewarto jej wspominać ;)

ocenił(a) film na 3
loku64

Słaby do bólu. Jeden z najgorszych filmów z Gąsiątkiem. Fabuła i gra aktorów klasy B. Chałtura. Nie wciąga ani historyjka, jakich setki w kinie akcji ani plastikowe postaci. Zero emocji w trakcie oglądania. Nieprawdopodobna nuda. Rozczarowanie.

loku64

No tak reklama. Audi i jeszcze Škody mercedesa porshe range’a i tramwaju. A, no i spadochronów.

ocenił(a) film na 4
loku64

Można to obejrzeć ale ilość absurdów szczególnie te w Pradze trochę mnie przytłoczyła

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones