PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=856965}

Gray Man

The Gray Man
5,7 34 080
ocen
5,7 10 1 34080
4,5 21
ocen krytyków
Gray Man
powrót do forum filmu Gray Man

Byłam w Pradze kiedy to kręcili, niektóre sceny prosto pod moim oknem, fajnie będzie zobaczyć jak to będzie wyglądać w gotowym produkcie

kargulowa555

Będzie miłe wspomnienie:) Ja kiedyś zagapiony na budynki wjeb.łem się na plan teledysku :) Też w Pradze ale z 15 lat temu

Pshemyslav

tam się teraz kręci tyle filmów, że trudno się na jakiś nie natknąć. W zeszłym roku widzieliśmy 3 plany filmowe, w tym roku dwa. Ale zdecydowanie Grey Man był najbardziej widowiskowy, masa strzelania ( było naprawdę głośno) płonący tramwaj, kaskaderzy, masa statystów- było na co popatrzeć

kargulowa555

Prawda.
Falcona i zimowego żołnierza dla Disney+ tam też kręcili.

heavygunner

Carnival Row Amazona też

ocenił(a) film na 8
kargulowa555

Właśnie normalnie dałbym 7, ale dodaję pół punktu za te dobre sceny akcji na ulicach Pragi (strzelanina + pościg za tramwajem).

ocenił(a) film na 5
kargulowa555

Zrobiłaś zdjęcie z Ryanem Goslingiem?

marcin_lendzion

nie- nie widziałam go. Większość kręcenia obserwowałam z góry z balkonu. A kawałek z tramwajem za metalowym płotkiem. Myślę, że nawet jakby tam był gdzieś to w takiej masie ludzi można przeoczyć

kargulowa555

Masz może jakieś fotki lub video z tego co obserwowałeś? Chętnie zobaczę :)

Maniek2008

głównie syn robił filmy -jak coś puści na You tube to dam linka

kargulowa555

Ok, czekam na info!

kargulowa555

O to zaskoczenie, bo myślałem, że jednak większość w studio na green screenie.

heavygunner

na pewno dużą część- w końcu budynek Uni Credit stoi sobie w najlepsze i nic mu się nie stało :) zresztą jak reszta zdemolowanych budynków. Ale samochody były naprawdę podziurawione

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones