PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10038847}
6,1 103
oceny
6,1 10 1 103
Grunwald 1410
powrót do forum filmu Grunwald 1410

Produkcja reklamowana na wybitne dzieło, okazała się żenująco niedopracowana.
Jeżeli ktoś chciałby zgłębić wiedzę o bitwie, jak również o jej genezie, przebiegu wojny, jak i o skutkach- odsyłam na kanał https://youtu.be/leELmda8xG4

ocenił(a) film na 8
mir0o

nie pojąłeś konwencji - wyglądasz na typa z gatunku: "nie zdradzaj zakończenia" :)

ocenił(a) film na 3
Orinow

Hehe o jakiej konwencji filmu piszesz, oświeć mnie :) film bardzo ogólnikowy, podjęto się wielu tematów, ale jest tak krótki, że nie starczyło czasu na ich rozwinięcie. Już lepiej jakby się skupili na przedstawieniu samej bitwy. Napisz czym Cię ta produkcja tak zauroczyła, że oceniłeś ją na 8 :)

ocenił(a) film na 8
mir0o

nie ma co rechotać - w swojej klasie i funkcji film jest bardzo dobry; ty wziąłeś pod uwagę swoje monotonne wyobrażenie o tym jak powinien wyglądać każdy film i twardo zastosowałeś je do swej oceny; dlatego jest ona wyłącznie subiektywna, mimo że próbowałeś "obiektywizować" wykazując jakieś "wady", które akurat były zamierzeniem autorskim (nawet sam aktor odtwarzający rolę Jagiełły o tym wspomniał), właśnie dlatego, że taka była konwencja tej produkcji...

ocenił(a) film na 3
Orinow

Okej, a więc twórcy zrobili szmirę, po czym wstawili wypowiedź odtwórcy roli Jagiełły, żeby powiedzieć Ci, że to nie jest szmira, tylko konwencja autorska, tani chwyt już go parę razy widziałem :)
oczywiście mój komentarz byl subiektywny.. nie "obiektywizowalem" , tylko przedstawiłem jeden z elementów, który wpłynął na moją subiektywną ocenę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones