PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=192782}

Gwiazda popu

Popstar
5,0 2 101
ocen
5,0 10 1 2101
Gwiazda popu
powrót do forum filmu Gwiazda popu

Od kiedy gwiazdy się tak ubierają ? Workowate ciuchy jak z secondhandu? to tylko dodaje surrealizmu temu baaardzo marnemu filmowi

ocenił(a) film na 4
Enterraz

fryz tez mial niezly - wygladal jak gwiazda disco polo

ocenił(a) film na 5
Enterraz

Eminem się kiedyś tak ubierał. Właśnie wtedy, kiedy według mnie produkował najlepsze kawałki

ocenił(a) film na 6
braveseverus

jakie to ma znaczenie w tym temacie? Eminem jest gwiazdą rapu, w hip-hopie liczy się tylko treść, bogaty umysł a stylizacja i napisane przez kogośtam teksty. Śpiewać każdy może, rapować już nie do konca..

ocenił(a) film na 5
Enterraz

racja. tak tylko mi się skojarzyło

Enterraz

Film jest z 2005 roku, moda była ciut inna ;) wtedy prawie każdy nosił takie ciuchy...teraz panowie chodzą w rurkach, jak ktoś za 7 lat obejrzy dajmy na to "Camp Rock" to też pewnie będzie oczy przecierał :P

ocenił(a) film na 6
Lili89

no taaaak, ale mimo wszystko... Jeżeli kiedyś się tak ubierali... brrrr!

Enterraz

Ja już w sumie nie wiem co mnie bardziej przeraża, facet w "worku" czy w rurkach... mogliby się jakoś określić :P nosz normalnie- facet to ma być facet, a nie wypacynkowana mimoza :P
Oczywiście nie twierdzę przy tym, ze ma śmierdzieć potem na kilometr, nosić półmetrową brodę i kopcić jak lokomotywa ;)

ocenił(a) film na 6
Lili89

haha, right ;p nie lubię facetów w jajogniotach, worki też są żenujące, ale są jeszcze czasem chłopaki wyglądający normalnie a jednocześnie sexi. Ciężko trafić, ale jest.

Enterraz

Jeansy - najlepsze wyjście dla faceta :D

ocenił(a) film na 3
Lili89

Nie całkiem prawda.Tak to się ubierali w latach dziewięćdziesiątych. Filmy jak na przykład:"garbi super bryka" "księżniczka na lodzie""moje twoje i nasze" "magiczny duet" "sposób an teściową" "hitch" są z tego samego roku a kostiumy tam są bardziej normalne według dzisiejszych standardów. A sądząc po tym że babka od kostiumów w innych swoich pracach nie odstawiła takiej fuszerki. Również skłaniam się do tego że ciuchy albo z second handu albo mieli już tak "napięty budżet " że w zasadzie musieli coś wygrzebać z jakiś starych pudeł w magazynie :S

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones