PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10563}

Gwiazdor

The Leading Man
5,8 298
ocen
5,8 10 1 298
Gwiazdor
powrót do forum filmu Gwiazdor

Wczoraj kupiłam sobie płytę (oryginalną oczywiście) z tym filmem w najzwyklejszym saloniku prasowym, polskie wydanie z lektorem. To tak informacja, gdyby ktoś szukał tego filmu, to jest dostępny.

livingstone

dzięki, właśnie miałam zadać pytanie co do dostępności tego filmu. Zaiste są prorocy na filmwebie:)

ocenił(a) film na 6
Switch

A no widać, że i mnie się czasami udaje trafić:) Tak mi wtedy przeszło przez myśl, że może się komuś przydać ta informacja. A wszystko dlatego, że pociągi miały opóźnienie. Gdyby nie to, nie przesiedziałbym ma dworcu dwóch godzin i nie znalazłabym płyty, a czekałam na jego wydanie w Polsce dobre kilka lat.

ocenił(a) film na 8
livingstone

To było w jakiejś gazecie czy coś?

ocenił(a) film na 6
Nicki07

Przepraszam, że dopiero teraz, ale wcześniej tu nie zaglądałam. Nie, to nie było w gazecie. Zwyczajny stojak z płytami dvd.

użytkownik usunięty
livingstone

Hej, wiem że to dziwne pytanie, ale nie chciałabyś odsprzedać mi tego filmu? nigdzie nie jest dostępny - a przynajmniej ja nie mogę go nigdzie znaleźć... ;( a strasznie lubię Jon Bon Jovi...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones