PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=313548}
7,1 146
ocen
7,1 10 1 146
Gwiazdy w czerni
powrót do forum filmu Gwiazdy w czerni

wiecie kiedy jest premiera filmu???I jakieś informacje na bieżąco?

Pif_Paf

Z tego co Stanisław Mąderek pisał na forum, to film nie jest jeszcze gotowy. Chodzi oczywiście o postprodukcję. Została ponoć godzina postsynchronów do dogrania i trochę bardziej zaawansowanych efektów, które On sam przecież dłubie. Nie ma zaprzęgu niewolników, jak to jest w Hollywood, więc nie można oczekiwać premiery "na już" ;)
Na szczęście dzięki nowemu oprogramowaniu prace postępują 5 razy szybciej :)

Jasnowidzem nie jestem, ale wg mnie raczej nie ma co liczyć na premierę w tym roku. Czekam już tyle lat, to wytrzymam jeszcze te pół roku :P
Z drugiej strony był dawno temu taki zwiastun, w którym widniała data "200?", więc teoretycznie 2009 jest ostatecznym terminem ;)

Kazioo

Akurat spotkałem się z Mąderkiem na Toruńskim Star Force, gdzie prowadził wykład o efektach specjalnych. Powiedział że, ze względów finansowych, miał ostatnio dłuższą przerwę w produkcji. Jednak postprodukcja znów ruszyła i być może film będzie gotowy pod koniec roku. Potem trzeba będzie znaleźć dystrybutora, a to może trochę czasu zająć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones